آنتونیو کونته هفته آینده چلسی را ترک میکند

14 تیر 97
آنتونیو کونته هفته آینده چلسی را ترک میکند
نویسنده:کوروش عقیلی

سرمربی ایتالیایی آبی های لندن به درب خروجی استمفوردبریج نزدیک شد.

“ورزش جا”_ کونته پیش از شروع تمرینات پیش فصل چلسی این باشگاه را ترک خواهد کرد.  کونته در تابستان ۲۰۱۶ بعنوان سرمربی چلسی برگزیده شد و توانست در همان فصل اول حضورش (۱۷-۲۰۱۶) در جزیره چلسی را قهرمان انگلستان کند. تا نوید روزهای فوق العاده ای را برای هواداران چلسی بدهد اما در فصل دوم حضور کونته در چلسی آغاز تیره روزی های مربی ایتالیایی آغاز شد حذف از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آژیر خطر به صدا در آورد و بسیاری از هواداران هجمه انتقادات را آغاز کردند به علاوه آنکه نتایج چلسی نیز در لیگ برتر آنچنان درخشان و در شان مدافع عنوان قهرمانی نبود همه ی این اتفاقات تلخ و عذاب آور کار مرد ایتالیایی را در لندن بسیار سخت کرد البته کونته در این فصل با چلسی نیز توانست در فینال FA CUP با نتیجه ۱ بر ۰ منچستریونایتد را شکست دهد و عنوان قهرمانی را بدست آورد اما این جام هم نتوانست مالک باشگاه چلسی رومن آبراموویچ را قانع کند و او از مدت ها پیش بدنبال جایگزین برای کونته بود.

آغاز استارت جایگزینی کونته با گزینه جذابی به نام مائوریتزیو ساری کلید خورد و آبراموویچ بسیار مشتاق با همکاری با این مربی خوش فکر ایتالیایی بوده اما سد بزرگی به نام دی لورنتیس مدیر باشگاه ناپولی خواهان رقم فسخ قرارداد بالای وی است و می خواهد چلسی رقم مورد نظر وی را پرداخت کند. با اینکه کارلتو آنچلوتی بعنوان سرمربی جدید ناپولی و جانشین ساری انتخاب شده است اما مدیر ناپولی می خواهد بابت انتقال ساری به چلسی سودی را کسب کند.

در همین رابطه باشگاه چلسی اعلام کرده است که حاضر است مبلغ ۴.۴ میلیون یورو را برای آزدسازی ساری پرداخت کند و ایجنت ساری نیز در لندن با مالکان باشگاه چلسی جلساتی را برگزار کرده است.

البته باشگاه چلسی نیز برای فسخ قرارداد با آنتونیو کونته باید مبلغ ۹ میلیون یورو به وی غرامت بپردازد. طبق ادعا رسانه های معتبر ایتالیایی و انگلیسی ساری با سران چلسی به توافق رسیده است و بزودی قراردادش را با این باشگاه به امضا می رساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر