السد ۲_۲ استقلال؛ ماموریت غیرممکن انجام نشد

26 شهریور 97
السد ۲_۲ استقلال؛ ماموریت غیرممکن انجام نشد
نویسنده:کوروش عقیلی

استقلال با توجه به باخت ۳ بر ۱ در بازی رفت نتوانست جواز صعود به نیمه نهایی را بگیرد.

“ورزش جا”_ دو تیم السد قطر و استقلا ایران در چهارچوب بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف هم رفتند. ( بازی رفت این دو تیم با برد ۳ بر ۱ السد به پایان رسید)

گزارش بازی:

دو تیم بازی را متعادل و آرام آغاز کردند و بدنبال این بودند تا با حفظ توپ و پاسکاری منافذ دفاعی یکدیگر را باز کنند و موقعیت ایجاد کنند بازی به همین منوال پیش رفت و دو تیم موقعیت هایی را روی دروزاه یکدیگر ایجاد کردند اما حاصلی در پی نداشت. در دقیقه ۲۶ و روی اشتباه مدافعان استقلال توپ به اکرم عفیف رسید و این بازیکن دروازه استقلال را باز کرد و نتیجه را ۱ بر ۰ به سود الدحیل پیش انداخت. اما این گل ۷ دقیقه بیشتر دوام نداشت و در دقیقه ۳۳، روح الله باقری روی ارسال از سمت چپ زکی زاده توپ را ابتدا کنترل کرد و سپس با پای چپ دروازه الدحیل را فرو ریخت و بازی را به تساوی کشاند. در ادامه نیز اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و بازی در نیمه اول با نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، استقلال حملات خود را بیشتر و بیشتر کرد تا ورق را برگرداند و این اتفاق خیلی زود افتاد در دقیقه ۴۹ روی ارسال کرنر اسماعیلی، مرتضی تبریزی با ضربه سر دومین گل آبی پوشان را به ثمر رساند تا حساب کار ۲ بر ۱ شود و امید به اردوی شاگردان شفر برگردد. اما شادی و انگیزه استقلالی ها تنها در دو دقیقه تبدیل به خاکستر شد چرا که روزبه چشمی پس از دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد. این اخراج کار را برای شفر و شاگردانش بسیار سخت و پیچیده کرد در ادامه بازی نیز دو تیم حملاتی را روی دروازه های یکدیگر ایجاد کردند اما اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه در دقیقه ۲+۹۰ مهدی رحمتی روی اکرم عفیف خطا کرد و داور نقطه پنالتی را اعلام کرد، بغداد بونجاح پنالتی را تبدیل به گل کرد و حساب کار ۲ بر ۲ شد و بازی به اتمام رسید تا ماموریت غیر ممکن استقلال انجام نشود.


آمار بازی:

نام تیمشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
السد قطر18756%47987%201005
استقلال ایران10444%37580%152139

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر