کیهانی: قهرمانان ملی دو و میدانی ایران مسئولیت سنگینی در رونق مسابقات لیگ دارند

28 شهریور 97
کیهانی: قهرمانان ملی دو و میدانی ایران مسئولیت سنگینی در رونق مسابقات لیگ دارند
نویسنده:جلال باقری

دعوت رییس فدراسیون دو و میدانی از همه ورزشکاران برای حضور در مسابقات لیگ.

“ورزش جا”_  در آستانه آغاز مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور، مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی، همه ورزشکاران دو و میدانی ایران را برای حضوری پرشور در این دوره از رقابت‌ها دعوت کرد. او در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت:

” برای رونق و ارتقای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور، همه ورزشکاران به خصوص قهرمانان ملی بایستی در این مسابقات حضور پیدا کنند.”

کیهانی در ادامه افزود:

” عده‌ای از قهرمانان دو و میدانی به دلایلی از حضور در لیگ باشگاه‌ها سر باز می‌زنند، اما خودداری از حضور در مسابقات لیگ بی‌شک به لیگ دو و میدانی ایران همواره آسیب رسانده است. آیا در چندین سالی که تعدادی از قهرمانان در لیگ حضور نیافته اند، باشگاهی سراغ آنها رفته است؟ یا باعث ارتقای لیگ شده‌اند؟ این موضوع به جز آسیب رساندن به مسابقات دو و میدانی لیگ باشگاه‌های ایران دستاورد دیگری ندارد.”

رییس فدراسیون دو ومیدانی با اشاره به مسئولیت سنگین ورزشکاران برجسته دو و میدانی ایران برای ارتقای سطح مسابقات لیگ تاکید کرد:

” ورزشکاران ملی و قهرمانان بزرگ دو و میدانی ایران با حضور در مسابقات لیگ می توانند به ارتقای سطح رقابت‌ها کمک شایانی نمایند. بی تردید یکی از مهمترین مسئولیت افتخارآفرینان ملی دو و میدانی، حضور پر رنگ در این رقابت ها است که این مهم باعث می شود دیگر ورزشکاران برای رقابت با آنها شور و اشتیاق داشته باشند و ماحصل این همبستگی، رونق و پویایی مسابقات لیگ و ادای دین آنها به دو و میدانی خواهد بود.”

کیهانی در پایان به نقش مهم ورزشکاران ملی برای ایجاد انگیزه حضور حامیان مالی در لیگ دو و میدانی ایران گفت:

” حضور ملی پوشان، قهرمانان ملی و نامداران دو و میدانی ایران انگیزه حامیان مالی و بنگاه‌های اقتصادی را برای سرمایه گذاری و حمایت از باشگاه‌ها در لیگ دو و میدانی ایران ارتقا می دهد و حضور حامیان مالی نیز دغدغه ورزشکاران و قهرمانان را از بین می برند. فدراسیون دو و میدانی در سال جاری با باشگاه‌های متعددی برای حضور در مسابقات لیگ مذاکره کرده است و ظرفیت حضور همه ورزشکاران در لیگ وجود دارد. فدراسیون دو ومیدانی عملکرد همه ورزشکاران را در لیگ زیر نظر خواهد داشت و من از همه ورزشکاران، قهرمانان و ملی پوشان دو و میدانی ایران می خواهم با همدلی و همبستگی و حضور پرشور در مسابقات، به پویایی و رونق لیگ کمک کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر