رن ۱_۳ پاری سن ژرمن؛ برد نفس گیر پاریسی‌ها در روازون پارک

1 مهر 97
رن ۱_۳ پاری سن ژرمن؛ برد نفس گیر پاریسی‌ها در روازون پارک
نویسنده:موسی احمدفر

کامبک شاگردان توخل منجر به بردی ارزشمند شد

“ورزش جا”_ از هفته ششم لیگ ۱ فرانسه دو تیم رن و پاری سن ژرمن در ورزشگاه روازون پارک و به میزبانی رن به مصاف هم رفتند و این مسابقه با پیروزی پی اس جی همراه شد.


ترکیب رن: مندی، متانیر، انگلس، عبدالحمید،انکولومانده، اوجو، رومائو، اودین، اندوم، کاوالرین، کاواریا

ترکیب پاری سن ژرمن: بوفون، داگبا، انسوکی، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، رابیو، وراتی، دراکسلر، نیمار، دیابی، کاوانی


گزارش بازی:

رن بازی را با جسارت آغاز کرد و توانست حملاتی را بر روی دروازه پی اس جی ایجاد کند و مزد این بازی با جسارت را در دقیقه ۱۱ گرفت، از سمت راست کرنر توسط بازیکن رن ارسال شد و این ارسال پس از برخورد با رابیو تبدیل به گل به خودی شد تا بازی ۱ بر ۰ به سود میزبان پیش بیفتد.

شاگردان توخل، پس از دریافت این گل حملات طوفانی خود را آغاز کردند و موقعیت های خطرناکی ایجاد کردند اما هوشیاری بازیکنان رن و البته بی دقت پاریسی ها در حملات باعث این شد تاحملات پاریسی ها بی اثر شود و گلی را در پی نداشته باشد. شاگردان توخل در آستانه این بودند تا نیمه اول را با شکست به رختکن بروند اما در دقیقه ۴۵ ،شوت رو پا و قدرتمند دی ماریا به گوشه دروازه رن رفت تا بازی با نتیجه ۱ بر ۱ مساوی شود و دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

نیمه دوم شروع اتفاقات حساس و دیدنی بود. پی اس جی در شروع این نیمه بسیار پر قدرت راهی دروازه حریف شدند و حملات خود را زهر دارتر و کاری تر انجام می دادند چندین و چند بار موقعیت برای نیمار و کاوانی به وجود آمد اما این موقعیت ها راه به جایی نداشت تا اینکه بالاخره پاریسی ها نتیجه بازی روان و زیبای خود را گرفتند و در دقیقه ۶۰ به گل دوم رسیدند، نیمار از میانه میدان با پاسی در عمق مونیر را صاحب فضای بسیار خوبی کرد و این بازیکن با نفوذی سرعتی از سمت راست خود را به دروازه رساند و با شوتی با دقت و زمینی حساب کار را ۲ بر ۱ به سود پاری سن ژرمن کرد.

بازی پس از گل دوم پی اس جی همچنان پر حرارت در جریان بود و تیم رن نیز حملات خود را ادامه می داد و چند موقعیت خطرناک نیز ایجاد کرد اما نتوانست گل تساوی را به ثمر برساند. بازی با همان شرایط و حملات دو تیم در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۸۲، چوپو موتینگ خیال پاریسی ها را از بابت سه امتیاز راحت کرد. توماس مونیر از سمت راست و با نفوذ به محوطه جریمه توپ را به چوپو موتینگ رساند و این بازیکن نیز با ضربه ای تمام کننده حساب کار را ۳ بر ۱ کرد. این نتیجه تا آخر بازی تغییری نکرد تا ۳ امتیاز دیگر به حساب شاگردان توخل واریز شود.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
رن14438%33183%112059
پاری سن ژرمن15662%53588%173044

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر