لیورپول ۱-۲ چلسی؛ حذف قرمزها از جام اتحادیه

4 مهر 97
لیورپول ۱-۲ چلسی؛ حذف قرمزها از جام اتحادیه
نویسنده:کوروش عقیلی

شاگردان ساری با برد مقابل لیورپول راهی مرحله بعد شدند.

“ورزش جا”_ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم لیورپول و چلسی در چهارچوب جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند. این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود چلسی به اتمام رسید.


ترکیب لیورپول:

مینیوله، کلاین، لوورن، ماتیپ، مورنو، فابینیو، میلنر، کیتا، شکیری، مانه، استوریج

ترکیب چلسی:

کابایرو، آزپیلیکوئتا، کریستنسن، کیهیل، امرسون، فابرگاس، کواچیچ، بارکلی، موزس، ویلیان، موراتا


 

گزارش بازی:

هر دو تیم بازی را محتاطانه آغاز کردند و موقعیت خاصی بر روی دروازه ها ایجاد نمی شد. بازی آرام آرم ریتم سریع خود را آغاز کرد و این لیورپولی ها بودند که حملات خود را شروع کردند اما درخشش کابایرو مانع از گلزنی قرمزها می شد . شاگردان ساری نیز چند موقعیت بدست آوردند اما به خوبی استفاده نکردند تا بازی با همان نتیجه ۰ بر ۰ در نیمه اول به پایان برسد.

نیمه دوم را قرمزهای مرسی ساید سریع تر و روان تر آغاز کردند و حتی در همان اوایل نیمه دوم توسط استوریج میتوانستند به گل برسند اما بی دقتی این بازیکن مانع از گلزنی لیورپول شد. چلسی اسیر حملات لیورپول شده بود و نتوانست خود را از زیر این فشار خارج کند.

شاگردان کلوپ بالاخره مزد حملات پی در پی خود را گرفتند و در دقیقه ۵۹ با گل استوریج لیورپول ۱ بر ۰ از حریفش پیش افتاد، شوت کیتا توسط کابایرو مهار شد اما توپ برگشتی را استوریج با ضربه زیبای برگردان وارد دروازه چلسی کرد.

پس از این گل بازیکنان لیورپول کماکان حملات خود را ادامه میدادند و حتی فرصت برای زدن گل های بیشتر هم داشتند اما نتوانستند به خوبی از موقعیت های ایجاده شده بهره ببرند.

نقطه عطف بازی برای چلسی در دقیقه ۷۹ رقم خورد، ضربه سر بارکلی توسط مینیوله مهار شد اما توپ برگشتی توسط امرسون تبدیل به گل شد تا بازی با نتیجه ۱ بر ۱ به تساوی کشیده شود. این گل روند بازی را تغییر داد و شاگردان ساری توانستند خود را بر بازی مسلط کنند.

در دقیقه ۸۵ ادن هازارد با حرکت تکنیکی از سمت چپ و دریبل مدافعان لیورپول و در آخر با شوتی مهار نشدنی دروازه لیورپول را فرو ریخت تا حساب کار ۲ بر ۱ به سود چلسی شود. در ادامه نیز اتفاق خاصی بر روی دروازه ها رخ نداد تا بازی با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود چلسی تمام شود و اولین باخت لیورپول در فصل جدید رقم بخورد.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
لیورپول18746%46582%165034
چلسی13754%54386%103053

خلاصه بازی:

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر