استقلال ۰-۰ پرسپولیس؛ فاجعه ای به نام دربی هشتاد و هشتم!!!

5 مهر 97
استقلال ۰-۰ پرسپولیس؛ فاجعه ای به نام دربی هشتاد و هشتم!!!
نویسنده:بهروز هخامنش

دربی ۸۸ اصلا جالب در نیامد!

“ورزش جا”_ استقلال و پرسپولیس در چهارچوب هفته هشتم لیگ برتر ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این بازی سرد و بی روح با نتیجه ۰ بر ۰ به پایان رسید.


ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، میلاد زکی پور، روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، همام طارق، مرتضی تبریزی، روح الله باقری

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، گادوین منشا و علی علیپور

 

گزارش بازی:

بازی در دقایق ابتدایی نیمه اول با حملات کم اثر دو تیم آغاز شد ولی در ادامه نیمه اول بیشتر بازی با درگیری بر سر تصاحب توپ در میانه میدان در جریان بود و موقعیت خطرناکی بر روی دروازه دو تیم ایجاد نشد.

تنها نکته نیمه اول مصدومیت حسین ماهینی در دقیقه ۳۷ بود که باعث شد این بازیکن زمین را ترک کند و به جای وی شایان مصلح به زمین بیاید.

در کل نیمه اول جز خطاهای متعدد بازیکنان دو تیم و درگیری های فیزیکی هیچ چیز خاص و جذابی نداشت.

نیمه دوم نیز دست کمی از نیمه اول نداشت، نه آنچنان بازی سرعتی داشت نه جذابیتی. تنها فرصت جدی استقلال در دقیقه ۶۴ بدست آمد که نفوذ فرشید اسماعیل زاده درون محوطه جریمه پرسپولیس پس از ضربه ای آرام در اغوش بیرانوند جای گرفت. پرسپولیس نیز آنچنان حملات پر تعدادی نداشت و فقط شوت احمد نوراللهی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت همچنین ضربه سر کمال کامیابی نیا در دقیقه ۸۴ روی ارسال کرنر از سمت چپ از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت. در ادامه توپ فقط در میانه میدان در حال گردش بود و هیچ اتفاقی بر روی دروازه دو تیم صورت نگرفت تا این بازی کسالت آور با نتیجه ۰ بر ۰ به اتمام برسد.

دربی هشتاد و هشتم هر چه بود مسلما نه تماشاگر پسند بود و ن در حد اسم بزرگ دو تیم استقلال و پرسپولیس!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر