سویا ۳-۰ رئال مادرید؛ سلاخی مادریدی ها در سانچز پیسخوان

5 مهر 97
سویا ۳-۰ رئال مادرید؛ سلاخی مادریدی ها در سانچز پیسخوان
نویسنده:جلال باقری

مادریدی ها در خانه سویا تحقیر شدند.

“ورزش جا”_ سویا و رئال مادرید در چهارچوب هفته ششم لالیگا اسپانیا از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان به مصاف هم رفتند. سویا با نتیجه قاطع ۳ بر ۰ در این مسابقه به پیروزی دست یافت.


ترکیب سویا: واتسلیک، کاریسو، کیائر، گومز، ناواس، بانگا، آرانا، سارابیا، وازکز، سیلوا، بن یدر

ترکیب رئال مادرید: کورتوا، ناچو، راموس، واران، مارسلو، مودریچ، کاسمیرو، کروس، آسنسیو، بنزما، بیل


 

گزارش بازی:

تیم میزبان بازی را با ضرب آهنگی آتشین آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی با شوت آندره سیلوا در آستانه به ثمر رساندن گل قرار داشت اما سیو کورتوا مانع از باز شدن دروازه مادریدی ها شد. این حملات ادامه دار بود و در دقیقه ۸ ضربه سر بن یدر توسط کورتوا مهار شد.

بن یدر چندین و چند موقعیت دیگر نیز روی دروازه کهکشانی ها ایجاد کرد اما این توپ ها تبدیل به گل نشدند. سرانجام در دقیقه ۱۷ سویا به آنچه استحقاقش را داشت رسید و گل اول مسابقه را به ثمر رساند، خسوس ناواس با نفوذ از سمت راست محوطه جریمه توپ را به آندره سیلوا رساند و این مهاجم پرتغالی با بغل پایی ساده توپ را به تور دروازه رئال مادرید چسباند تا حساب کار ۱ بر ۰ به سود سویا شود.

پس از این گل شاگردان لوپتگی در پی تلاش برای جبران گل بودند اما تنها ۴ دقیقه پس از دریافت گل اول، گل دوم را نیز دریافت کردند. در دقیقه ۲۱ نفوذ سرعتی ناواس از سمت راست منجبر به تک به تک با کورتوا شد ضربه ناواس را کورتوا مهار کرد اما در ریباند برای دومین بار آندره سیلوا گلزنی کرد تا هم خودش و هم تیمش را ۲ گله کند.

دقایقی بعد از گل دوم سویا، رئال مادرید شانس گلزنی داشت اما بی دقتی بیل باعث شد تا رئال همچنان در حسرت زدن گل باقی بماند، همچنین تونی کروس نیز چند بار شوتزنی کرد اما این ضربات نیز حاصلی در پی نداشت. سویا در دقیقه ۳۱ میتوانست حساب کار را ۳ بر ۰ کند اما ضربه کات دار وازکز به تیر دروازه برخورد کرد تا حساب کار کماکان همان ۲ بر ۰ به سود سویا در جریان باشد.

روی دفع ناقص بازیکنان رئال مادرید بر روی ضربه کرنر توپ به پشت محوطه رسید و وازکز با ضربه سر خود بن یدر را در یک قدمی دروازه صاحب توپ کرد تا این مهاجم فرانسوی با ضربه ی تمام کننده برای سومین بار دروازه مادریدی ها را باز کند و حساب کار ۳ بر ۰ به سود سویا شود.

رئالی ها پس از دریافت گل سوم در دقایق پایانی نیمه اول به آب و آتش زدند تا حداقل با جبران یکی از گل ها به رختکن بروند اما حملات شان نقش بر آب شد و نتیجه ای نداشت تا بازی با همان نتیجه ۳ بر ۰ به سود سویا در نیمه اول تمام شود.

با شروع نیمه دوم رئال مادرید حملات خود را شدت بخشید و در دقیقه ۵۳ توسط لوکا مودریچ به گل رسید اما این گل پس از بررسی کمک داور ویدیویی (VAR) مردود اعلام شد. در دقیقه ۵۸ سویا در آستانه به ثمر رساندن گل چهارم قرار داشت اما حضور به موقع گرت بیل مانع از فروپاشی دروازه مادریدی ها برای چهارمین بار شد.

در دقیقه ۶۴ شوت محکم گرت بیل از کنار دروازه سویا به بیرون رفت، رئالی ها تا پایان بازی حملات زیادی را روی دروازه سویا ایجاد کردند اما راه به جایی نبردند همچنین سویا چندین ضد حمله خطرناک را انجام داد اما هوشیاری مدافعان رئال مانع از گلزنی آنها شد.

دو تیم تا پایان بازی حملاتی را ایجاد کردند اما هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه ۳ بر ۰ به سود سویا تمام شود و شوک سنگینی به مادریدی ها وارد شود.

_____________________________________________________________________________________________________________________

آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
سویا16740%35782%163035
رئال مادرید21360%53589%124056

_____________________________________________________________________________________________________________________

خلاصه بازی:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر