لگانس ۲-۱ بارسلونا؛ زمین گیر شدن آبی اناری ها در خانه حریف

5 مهر 97
لگانس ۲-۱ بارسلونا؛ زمین گیر شدن آبی اناری ها در خانه حریف
نویسنده:شاهین سعیدی

اولین شکست فصل شاگردان والورده رقم خورد.

“ورزش جا”_ لگانس و بارسلونا در چهارچوب هفته ششم لالیگا اسپانیا از ساعت ۲۱:۳۰ به میزبانی لگانس به مصاف هم رفتند. لگانس در این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی دست یافت.


ترکیب لگانس: کوئيار، خوانفران، باستینزا، تارین، سیلوا، روبن پرز، کارنرو، اسکار رودریگز، الزهر، وسکا، النصیری

ترکیب بارسلونا: تراشتگن، پیکه، راکیتیچ، بوسکتس، کوتینیو، مسی،دمبله، مونیر، سرجی روبرتو، اومتیتی، فرمائلن


 

گزارش بازی:

بارسلونا بازی را مالکانه آغاز کرد و جریان بازی را در کنترل خود قرار داد و خیلی زود در دقیقه ۱۱ توسط کوتینیو به گل رسید، مسی با حرکتی زیبا از سمت راست توپ را به کوتینیو رساند و این بازیکن پس از کنترل توپ با ضربه ای تماشایی دروازه لگانس را باز کرد تا نتیجه ۱ بر ۰ به سود بارسلونا شود.

پس از این گل آبی اناری ها میتوانستند به گل برسند اما ضربه ایستگاهی لیونل مسی با بد شانسی به تیر دروازه برخورد کرد تا گل دوم به ثمر رسانده نشود. لگانس نیز چندین حمله را طراحی کرد اما نتوانست از این حملات استفاده ای کند و بازی با همان نتیجه ۱ بر ۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را شاگردان والورده خوب اغاز نکردند و خیلی زود برتری ۱ بر ۰ خود را از دست دادند و گل مساوی را دریافت کردند. ارسال از سمت چپ بر روی دروازه بارسلونا و نبیل الزهرا فرصت طلب با ضربه سر دروازه بلوگرانا را فرو ریخت تا در دقیقه ۵۲ بازی ۱ بر ۱ مساوی شود.

تنها پس از گذشت ۱ دقیقه از گل اول لگانس این تیم در دقیقه ۵۳ گل دوم را نیز به ثمر رساند. اشتباه مرگبار پیکه در محوطه جریمه توپ را به اسکار رودریگز رساند تا این بازیکن به راحت ترین شکل ممکن توپ را وارد دروازه ترشتگن کند و بازی را ۲ بر ۱ به سود میزبان کند.

بلوگرانا پس از دریافت این دو گل مات مبهوت بود، البته بارسا حملات زیادی را برای به ثمر رساندن گل انجام داد ولی این حملات برش کافی را برای تبدیل به گل شدن نداشتند و یکی پس از دیگری از دست رفتند. سرانجام بازی با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود لگانس به پایان رسید.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
لگانس 10622%21867%154014
بارسلونا9578%78990%112055

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر