بایر لورکوزن ۲-۴ بروسیا دورتموند؛ کامبک آتشین زنبورها در بای آرنا!

7 مهر 97
بایر لورکوزن ۲-۴ بروسیا دورتموند؛ کامبک آتشین زنبورها در بای آرنا!
نویسنده:جلال باقری

نیش زنبورها بر جان شیرها!

“ورزش جا”_ بایر لورکوزن و بروسیا دورتموند در چهارچوب هفته ششم بوندس لیگا آلمان از ساعت ۲۰:۰۰ در ورزشگاه بای آرنا به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی تماشایی دورتموند موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی برسد و با ۱۴ امتیاز به صدر جدول بوندس لیگا برود.

 


ترکیب بایرلور کوزن: لوکاس رادتسکی، وایزر، جاناتان تاه، اسون بندر، وندل، لارس بندر، دومنیک کوهر، هاورتز، کوین وولاند، جولیان برنات، آلاریو

ترکیب دورتموند: رومن بروکی، دیالو، زاگادو، آکانجی، اشرف حکیمی، ویتسل، دلینی، لارسن، مارکو رویس، پولیشیچ، ماکسیمیلیان


 

گزارش بازی:

بازی را شاگردان هایکو هرلیش سریع و پر فشار آغاز کرد و چند حمله روی دروازه دورتموند در همان دقایق ابتدایی بازی انجام داد و سرانجام این حملات خیلی زود جواب داد و در دقیقه ۹ وایزر حساب کار را ۱ بر ۰ به سود لورکوزن پیش انداخت.

شاگردان فاوره دو دقیقه بعد می توانستند به گل تساوی برسند اما شوت پولیشیچ با مهار رادتسکی راهی کرنر شد. در ادامه بازی حملات دورتموندی ها ادامه داشت اما این حملات نتیجه ای برای آنها در پی نداشت. در دقیقه ۳۹ روی ارسال کرنر و دفع ناقص مدافعین دورتموند توپ به جاناتان تاه رسید تا این بازیکن گل دوم شیرها را به ثمر برساند در دقایق انتهایی نیمه اول دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با برتری ۲ بر ۰ لورکوزنی ها به پایان برسد.

نیمه دوم را این بار دورتموندی ها بر خلاف نیمه اول هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی میتوانستند به گل برسند اما ضربه مارکو رویس به بیرون رفت تا کماکان بازی با همان نتیجه ۲ بر ۰ پیش برود. در ادامه لورکوزن نیز حملاتی را به روی دروزاه دورتموند ایجاد کرد اما بی دقتی مهاجمان این فرصت ها را یکی پس از دیگری به هدر داد.

دقیقه ۶۵ زنبورها توانستند گل اول خود را توسط برونو لارسن به ثمر برسانند. ضربه مارکو رویس با مهار رادتسکی همراه شد اما در ریباند توپ به لارسن رسید تا این بازیکن دروازه لورکوزن را فرو بریزد.

دورتموند پس از زدن گل اول جان تازه ای گرفت و با اشتیاق زیادی به سمت دروازه لورکوزن هجوم می برد و حاصل این حملات در دقیقه ۶۹ جواب داد. روی کات بک سانچو توپ به مارکو رویس رسید و این بازیکن با بغل پا دروازه را باز کرد تا بازی به تساوی ۲ بر ۲ کشیده شود.

زنبورها دست بردار نبودند و باز هم گلزنی کردند این بار روی ارسال اشرف حکیمی، پاکو آلکاسر گل سوم را در دقیقه۸۵ به ثمر رساند.

دورتموندی ها آتش بازی خود را با گل پاکو آلکاسر در دقیقه ۴+۹۰ تکمیل کردند تا حساب کار ۴ بر ۲ به سود دورتموند تمام شود.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
بایرلورکوزن14642%45779%111006
دورتموند161058%63585%121018

 

خلاصه بازی:

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر