بین اسپرت: منچستریونایتد در حال رایزنی با زین الدین زیدان!

7 مهر 97
بین اسپرت: منچستریونایتد در حال رایزنی با زین الدین زیدان!
نویسنده:موسی احمدفر

نیمکت لرزان آقای خاص!

“ورزش جا”_ پس از نتایج ضعیف منچستریونایتد در فصل جاری مسئولان باشگاه منچستریونایتد بدنبال استخدام مربی جدید برای باشگاه خود می باشند.

منچستر یونایتد در هفت بازی ابتدایی لیگ برتر انگلیس با سه برد یک تساوی و سه باخت با ۱۰ امتیاز در مکان دهم جدول قرار دارد، جدیدترین باخت شیاطین سرخ امروز مقابل وستهم رقم خورد تا دیگر حسابی هجمه هجوم ها به سمت مورینیو وارد شد و ماندنش در الدترافورد بسیار سخت شود.

حالا رسانه بین اسپرت قطر اعلام کرده است که سران باشگاه منچستریونایتد تماس اولیه را با زین الدین زیدان برقرار کرده اند و در حال رایزنی هستند تا وی را به الدترافورد بکشانند. مطمئنا این خبر اتفاقی جالب برای هواداران یونایتد و اتفاقی تلخ برای مورینیو خواهد بود . از یک طرف طرفداران یونایتد از سبک بازی این تیم و شیوه مربیگری آقای خاص راضی نیستند و بدنبال فردی نجات بخش هستند تا تیم مورد علاقه شان را از این شرایط بحرانی نجات دهد و از طرفی دیگر مورینیو دوست ندارد بعنوان یک مربی شکست خورده و اخراجی باشگاه منچستریونایتد را ترک کند.

ضمن اینکه باشگاه منچستریونایتد برای اخراج مورینیو باید مبلغ ۲۶ میلیون پوند به وی غرامت بپردازد، سرانجام باید منتظر ماند و دید داستان منچستریونایتد و ژوزه مورینیو چه خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر