رسمی؛ ژاردیم سرمربی موناکو برکنار شد

19 مهر 97
رسمی؛ ژاردیم سرمربی موناکو برکنار شد
نویسنده:سامان افشاری

سرمربی قرمز و سفیدها اخراج شد!

“ورزش جا”_ سرمربی موناکو دوران حضور ۴ ساله اش در این تیم به پایان رسید. ژاردیم فصل ۲۰۱۴ سکان هدایت موناکو رو بر عهده گرفت و در طول این ۴ سال توانست یک بار عنوان قهرمانی لیگ یک فرانسه را بدست آورد، مرد پرتغالی در موناکو توانست جوانان فوق العاده مستعدی را به جهان فوتبال معرفی کرد که می توان به بازیکنانی مثل بنجامین مندی، برناردو سیلوا، فابینیو و در راس آنها کیلیان امباپه را مثال زد و شاید اگر او مخصوصا به بازیکن جوانی مثل امباپه آن هم در سن ۱۷ سالگی بازی نمیداد الان همه ی فوتبال دوستان از ظهور فوق ستاره ای عجوبه ای محروم می‌شدند.

همچنین دستاوردهای ارزنده این مربی ۴۶ ساله در اینجا خلاصه نمی شود و می توان به صعود موناکو تحت هدایت وی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل ۱۷-۲۰۱۶ اشاره کرد.

اما در فصل جاری (۱۹-۲۰۱۸) نتایج عجیب و شوکه کننده موناکو همه را متحیر کرد آنها در ۹ بازی که تا کنون در لوشامپیونه انجا داده اند، ۱ برد، ۳ مساوی و ۵ باخت را تجربه کرده اند و با ۶ امتیاز در رده هجدهم لیگ قرار دارند.

این نتایج ضعیف به کلی کارنامه درخشان ژاردیم را برای مسئولین و هواداران موناکو زیر سوال برد و دیگر هیچ رغبتی برای ادامه فعالیت برای طرفین وجود نداشت و سرانجام همانطور که انتظار می رفت امروز باشگاه موناکو با انتشار بیانیه ای ضمن تشکر از زحمات و تلاش های ژاردیم در طول این ۴ سال و آرزوی موفقیت برای وی، اعلام کرد کرد که ژاردیم از سمت سرمربیگری باشگاه موناکو فرانسه برکنار شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر