رسمی؛ تیری آنری بعنوان سرمربی جدید موناکو انتخاب شد

21 مهر 97
رسمی؛ تیری آنری بعنوان سرمربی جدید موناکو انتخاب شد
نویسنده:مهران راد

تیری آنری دوران حرفه‌ای خود را به‌عنوان سرمربی در موناکو آغاز خواهد کرد

“ورزش جا”_ باشگاه موناکو که دو روز پیش بدلیل کسب نتایج ضعیف ژاردیم را اخراج کرد، خیلی زود توانست سرمربی جدید خود را انتخاب کند.

تیری آنری در ورود خود به دنیای مربیگری، ابتدا بعنوان دستیار روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک فعالیت کرد و توانست تجربه خوبی را در کادر فنی بلژیک بدست آورد و حضور در جمع کادر فنی بلژیک سکوی پرتاب خیلی خوبی برای وی بود تا او خیلی با علم تر و اصولی تر در رسیدن به جرگه ی سرمربیگری قدم بردارد.

باشگاه موناکو نیز در چند روز گذشته گزینه های زیادی را برای سرمربیگری خود انتخاب کرده بود اما نهایتا سران این باشگاه تصمیم گرفتند تا سکان هدایت تیم شان را به دست تیری آنری بسپارند و امروز باشگاه موناکو با بیانیه اعلام کرد که تیری آنری رسما بعنوان سرمربی جدید باشگاه موناکو انتخاب شده است.

مطمئنا انتخاب هانری بعنوان سرمربی جدید موناکو تصمیم سیاستمدارانه ای بود که مسئولان موناکو گرفته اند چرا که نتایج ضعیف این باشگاه در شروع فصل جدید  هواداران این تیم را بشدت دلسرد و نا امید کرده بود تا جایی که بازی های خانگی موناکو در ورزشگاه لویی دوم با استقبال بسیار کم تماشاگران موناکویی روبرو شده بود. اما مطمئنا حضور چهره ای دوست داشتنی و بزرگ مثل تیری آنری که محبوبیت بسیار زیادی هم در فرانسه دارد میتواند دوباره هواداران ناراضی باشگاه موناکو را با این تیم آشتی دهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر