مارکو فاسونه، مدیرعامل سابق میلان:” لی خواستار جذب کریستیانو رونالدو بود اما من او را منصرف کردم!”

29 آبان 97
مارکو فاسونه، مدیرعامل سابق میلان:” لی خواستار جذب کریستیانو رونالدو بود اما من او را منصرف کردم!”
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

مدیرعامل سابق باشگاه میلان مارکو فاسونه می گوید لی یونگ هونگ، مالک سابق باشگاه خواستار جذب کریستیانو رونالدو بوده است اما او لی را از این کار منصرف کرده است.

“ورزش جا”_ فاسونه و لی پس از تنها یک فصل حضور در میلان در این تابستان از باشگاه جدا شدند؛ فصل گذشته میلان از صعود به لیگ قهرمانان اروپا بازماند و در نهایت ۳۰۳ میلیون یورو از الیوت قرض گرفت.
با این حال مدیر سابق باشگاه های یوونتوس، اینتر و ناپولی اذعان می کند که یک سال پیش از پیوستن رونالدو به بانوی پیر، لی می خواسته او را به سن سیرو بیاورد.
او در مصاحبه با Il sole 24 ore گفته:

“این درست است، لی می خواست که کریستیانو رونالدو را به میلان بیاورد. آقای لی خواستار حضور رونالدو در سن سیرو بود، چرا که بخوبی می دانست حضور او قدرت زیادی را در بازار چین بوجود می آورد.
او می خواست رئال مادرید را ترک کند و ما در ژوئیه ۲۰۱۷ با مدیر برنامه های او یعنی خورخه مندس درباره قیمت و خواسته های او مذاکره کردیم. با این حال من او را متقاعد کردم تا از این رویایش دست بکشد زیرا کریستیانو بسیار گرانقیمت بود.
من فکر می کنم که میلان به خوبی مدیریت می شد. من در حال حاضر با لی یونگ هونگ ارتباطی ندارم اما گاهی با دستیار او یعنی داوید هان لی صحبت می کنم.”

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر