باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ بدنبال دائمی کردن قرارداد رئیس آکسفورد

30 آبان 97
باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ بدنبال دائمی کردن قرارداد رئیس آکسفورد
نویسنده:جلال باقری

کره اسب‌ها بدنبال دائمی کردن قرارداد مدافع جوان چکش‌ها

“ورزش جا”_ باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ که در فصل ۱۸-۲۰۱۷ بصورت قرضی رئیس آکسفورد را از وستهم جذب کرده بود حالا بدنبال دائمی کردن قرارداد این بازیکن جوان می باشد.

آکسفورد در فصل ۱۸-۲۰۱۷ برای مونشن گلادباخ به میدان رفت و در تابستان ۲۰۱۸ زمانی که مدت قراردادش با این باشگاه آلمانی به اتمام رسید به باشگاه وستهم برگشت اما مانوئل پیگرینی رغبتی برای استفاده وی در ترکیب مد نظر خود برای فصل جدید نداشت و دوباره آکسفورد با قراردادی قرضی راهی مونشن گلادباخ شد.

همچنین باشگاه هایی از جمله منچستریونایتد،منچسترسیتی و لایپزیش به جذب این مدافع ۲۰ ساله و بلند قامت علاقمند هستند. اما فعلا باشگاه مونشن گلادباخ بشدت بدنبال امضای قرارداد با این مدافع جوان انگلیسی می باشد.

باشگاه مونشن گلادباخ با ارائه پیشنهادی ۱۳ میلیون پوندی در ژانویه دنبال خرید قطعی آکسفورد می باشد، آکسفورد ۱۹۱ سانتی متری توانایی بازی در پست دفاع میانی و هافبک دفاعی را نیز دارد و از این لحاظ بازیکنی با توانایی و مهارت بالا می باشد و باشگاه آلمانی به خوبی میداند که خرید این بازیکن با استعداد و خوش فیزیک چقدر میتواند برای آنها سودمند باشد.

آکسفورد در سال ۲۰۱۱ از آکادمی باشگاه تاتنهام به آکادمی وستهم پیوست و توانست استعدادهای خود را خیلی زود در آکادمی چکش ها نشان دهد ولی نکته منفی که درباره او می باشد این است که در ترکیب بزرگسالان وستهم به قدر کافی به این بازیکن آینده دار فرصت بازی کردن داده نشد اما در مقابل باشگاه مونشن گلادباخ بنظر حساب ویژه ای روی توانایی و کیفیت وی حساب باز کرده است و باید دید که باشگاه وستهم آیا حاضر است جوان ۲۰ ساله و خوش آتیه خود را به فروش  برساند یا خیر.

آکسفورد همچنین در تمام رده های سنی (بغیر از بزرگسالان) تیم ملی انگلیس بازی کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر