بورخا والرو آینده خود را در گلف می‌بیند تا مربی‌گری!

2 آذر 97
بورخا والرو آینده خود را در گلف می‌بیند تا مربی‌گری!
نویسنده:مهدی رحیمی نیا

بورخا والرو بازیکن اسپانیایی اینتر ترجیح می‌دهد در رشته گلف فعالیت کند تا در حرفه مربی‌گری

“ورزش جا”_ بورخا والرو بازیکن خط میانی و اسپانیایی اینتر در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون دازن، از شرایط فعلی خود و آینده‌اش صحبت کرد. وی که در فیورنتینا به آقای شهردار شهرت پیدا کرده بود ایده‌های کاملا روشنی برای آینده خود متصور است.

او در مورد کارنامه خود در فصل جاری و شرایط کنونیش گفت:

ابتدای فصل کاملا پیچیده‌ای را سپری کردم و نسبت به بازیکنان دیگر تیم از آمادگی کمتری برخوردار بودم  ولی رفته رفته به آمادگی بهتری رسیدم که اسپالتی هم این موضوع را در تمرینات دید و در بازی‌های گذشته استفاده بیشتری از من کرد.

این مسأله که چه کسی بازی کند خیلی اهمیت ندارد و من ترجیح می‌دهم مانند یار دوازدهم و هر زمانی  که به من نیاز است و در هر پستی، تمام توانم را برای نتیجه گرفتن تیم به کار بگیرم  مانند تمام بازیکنان تیم.

وی در در مورد کارنامه اش در تیم ملی اسپانیا اظهار دشت:

احساس غرور و افتخار می‌کنم که در دوره‌ای زندگی می‌کنم و فوتبال را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم که بازیکنان بزرگی سکان رهبری لاروخا را بر عهده داشتند و به عنوان یک هوادار تیم ملی کشورم دوران بی‌نظیری را شاهد بودم.

هرگاه که به من نیاز بود تمام تلاش خود را به کار بردم و از طرفی نمی‌توانم کتمان کنم که در عصر دیگری از تیم ملی می‌توانستم مفیدتر باشم.

او در پاسخ به پرسش خبرنگار در مورد آینده حرفه ایش و اینکه آیا در اینتر بازنشست می شود یا خیر، پاسخ داد:

هنوز یک سال دیگر قرار داد دارم و اگر همچنان از نظر فیزیکی تاثیر گزار باشم ترجیح می‌دهم با توافق با باشگاه در اینتر بازنشسته شوم و در آینده بیشتر دوست دارم که بازیکن حرفه‌ای گلف شوم تا مربی فوتبال هر چند هیچ گزینه‌ای را نادیده نخواهم گرفت.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر