اتلتیکو مادرید ۱-۱ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی آبی اناری ها از واندا متروپولیتانو توسط دمبله!

3 آذر 97
اتلتیکو مادرید ۱-۱ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی آبی اناری ها از واندا متروپولیتانو توسط دمبله!
نویسنده:محمدحسین نظری

مردان سیمئونه در در واپسین دقایق بازی، برد را با مساوی عوض کردند!

“ورزش جا”_ از هفته سیزدهم لالیگای اسپانیا، اتلتیکومادرید و بارسلونا از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف هم رفتند. این بازی بر خلاف آنچه انتظار می رفت زیاد جذاب و پر موقعیت نبود و دو تیم به تقسیم امتیازات در این بازی رضایت دادند.


ترکیب اتلتیکو مادرید : اوبلاک، فیلیپه لوئيس، ساویچ، لوکاس هرناندز، آریاس، سائول، رودری، کوکه، لمار، گریزمان، کوستا

ترکیب بارسلونا: تراشتگن، سمدو، پیکه، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، ویدال، آرتور ملو، سرجی روبرتو، مسی، سوارز


 

گزارش بازی:

بارسلونا مالکیت توپ را در همان دقایق ابتدایی بازی در اختیار خود گرفت اما در مقابل تیم یکدست اتلتیکو مادرید با پرس و جنگنده ای زیاد اجازه هنرنمایی به بازیکنان تکنیکی بارسلونا را نمیداد و عملا حملات بارسا راه به جایی نمی برد.

در ادامه بازی در نیمه اول دو تیم چند موقعیت نصف و نیمه روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما حملات هر دو تیم هیچ سودی در پی نداشت و بازی بیشتر به درگیری های فیزیکی بر سر تصاحب توپ پیش میرفت.

نیمه اول نه چندان جذاب و تماشایی این مسابقه با حساب صفر بر صفر به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۹، اولین خطر جدی مسابقه توسط روخی بلانکو ایجاد شد. آنتوان گریزمان با استارتی سریع خود را به محوطه بارسا رساند و با پاس کات بک خود دیگو کاستا را صاحب موقعیت کرد اما ضربه کاستا پس از برخورد با تکل پیکه و دفع مدافعین بارسا از محوطه خارج شد تا این فرصت استثنایی برای گلزنی براحتی از دست کاستا برود.

دقیقه ۷۷ سرانجام اولین گل مسابقه به ثمر رسید، ارسال کرنر از سمت راست گریزمان با ضربه سر تمام کننده دیگو کاستا وارد دروازه ترشتگن شد تا میزبان یک بر صفر پیش بیفتد.

پس از این گل شاگردان والورده به سرعت در پی جبران گل خورده بودند اما دفاع منسجم و تیمی اتلتی اجازه گلزنی را به آنها نمیداد.

اما سرانجام مقاومت آهنین اتلتی در دقیقه ۹۰ شکسته شد، لیونل مسی با پاس خود در فضایی عالی عثمان دمبله را صاحب توپ کرد و این وینگر جوان فرانسوی به خوبی توانست توپ را وارد دروزاه اوبلاک کند و نتیجه بازی را ۱ بر ۱ مساوی کند.

بازی نهایتا با همین نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
اتلتیکو مادرید3130%31778%195012
بارسلونا8270%73791%123008

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر