رسمی؛ جاناتان سوریانو به الهلال عربستان پیوست

15 دسامبر 18
رسمی؛ جاناتان سوریانو به الهلال عربستان پیوست
نویسنده:مهران راد

مهاجم سابق بارسلونا راهی لیگ عربستان شد

“ورزش جا”_ جاناتان سوریانو مهاجم 33 ساله باشگاه بیجینگ گوان چین با قراردادی به ارزش 5.6 میلیون یورو رسما به الهلال عربستان پیوست.

باشگاه الهلال چندی پیش اعلام کرده بود که عمر عبدالرحمن و عمر خربین و همچنین ریواس در لیست خروجی این باشگاه قرار گرفته اند و مسولان الهلال خیلی زود تصمیم گرفته اند تا مهره ارزشمندی را برای جایگزینی عمر خربین در خط حمله به خدمت بگیرند.

سوریانو در این فصل برای بیجینگ گوان چین 12 بار به میدان رفته و 9 گل به ثمر رسانده است و نشان داده است که در 33 سالگی نیز میتواند مهره ای ارزشمند و تاثیر گذار باشد. همچنین سوریانو سابقه بازی برای سالزبورگ اتریش را در کارنامه دارد و در 144 بازی که برای سالزبورگ به میدان رفته 120 گل به ثمر رسانده است.

الهلال تا کنون 2 بار قهرمان لیگ قهرمانان آسیا و 4 بار نایب قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا شده است و از این حیث پس از پوهانگ استیلرز کره جنوبی دومین تیم پر افتخار آسیا محسوب می شود و باید دید که در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا زوج گومیس و سوریانو در خط حمله میتوانند شرایط قهرمانی را برای این تیم ریشه دار و پر افتخار عربستانی در آسیا مهیا کنند یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر