رقابت لیورپول و بایرن مونیخ برای خرید تیمو ورنر

30 آذر 97
رقابت لیورپول و بایرن مونیخ برای خرید تیمو ورنر
نویسنده:محمدحسین نظری

مهاجم جوان آربی لایپزیش در تیررس قرمزهای مرسی‌ساید و باوارایی‌ها

“ورزش جا”_ مهاجم ۲۲ ساله لایپزیش که در دو سه فصل اخیر با درخشش های خود چشمان زیادی را معطوف خود کرده است به شدت مورد توجه لیورپول و بایرن مونیخ قرار گرفته است ضمن اینکه رئال مادرید نیز وضعیت وی را به دقت زیر نظر دارد.

یورگن کلوپ بشدت به سبک بازی وی علاقمند است و حتی فصل قبل نیز با پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی بدنبال خرید وی بود اما باشگاه لایپزیش اجازه خروج به ورنر را نداد و این بازیکن را حفظ کرد. ورنر در فصل جدید برای لایپزیش ۱۵ بار به میدان رفته است و ۱۰ گل نیز به ثمر رسانده است و نشان داده که توانایی بسیار بالایی دارد و مهیای ورود به یک باشگاه بزرگ تر و جاه طلب تر می باشد.

طبق اعلام AZ، قرمزها بسیار مصمم هستند تا در تابستان آینده ورنر را به آنفیلد بیاورند. همچنین قرارداد ورنر تا سال ۲۰۲۰ با لایپزیش اعتبار دارد و این باشگاه آلمانی ترجیح میدهد این ستاره گران بهای خود را با قیمتی خوب بفروشد چرا که اگر ورنر قراردادش با این تیم تمدید نکند در آن صورت وی میتواند به صورت آزاد راهی هر باشگاهی که بخواهد شود.

بایرن مونیخ نیز که در خرید ستاره های بوندس لیگا تبحر بسیار بالایی دارد بسیار علاقمند هست تا این مهاجم ملی پوش و گلزن گاوهای خشمگین را به خدمت بگیرد اما مطمئنا جذب ورنر برای آنها راحت نخواهد بود زیرا باشگاه های بزرگ اروپایی بشدت روی ورنر جوان زوم کرده اند و خواهان به خدمت گرفتن وی هستند و بازار مشتریان مهاجم سرعتی و گلزن لایپزیش بسیار داغ و پر ترافیک می باشد.

ورنر در ماه مارس درباره آینده خود و تیمی که دوست دارد در آن بازی کند گفت:

بازی در لیگ برتر انگلیس آروزی من است. علاقه دارم برای منچستریونایتد و یا لیورپول بازی کنم. منچستریونایتد و لیورپول تیم هایی بودند که بازی های شان در انگلیس را بسیار تماشا می کردم. به خاطر تاریخ غنی این دو باشگاه، کمی طرفدارشان بودم. هنگامی که الکس فرگوسن در منچستریونایتد حضور داشت، آن ها همه چیز را بردند و فوق العاده عمل می کردند.

در خصوص لیورپول نیز باید درباره استادیوم و اتمسفر این باشگاه صحبت کنم. راستش بین منچستریونایتد و لیورپول، بیشتر طرفدار منچستریونایتد هستم. اکنون در مقطعی از دوران بازی ام به سر می برم که در آینده، خواهان حضور در تیمی هستم که جام فتح کند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر