تاتنهام ۱ -۳ ولور همپتون؛ کامبک رویایی گرگ‌ها، کریسمس را برای اسپرز تلخ کرد!

8 دی 97
تاتنهام ۱ -۳ ولور همپتون؛ کامبک رویایی گرگ‌ها، کریسمس را برای اسپرز تلخ کرد!
نویسنده:سامان افشاری

نوار چهار برد متوالی تاتنهام توسط گرگ‌ها پاره شد

“ورزش جا”_ از چهارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام و ولور همپتون از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند. این بازی با کامبک تماشایی شاگردان نونو اسپریتو در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ به سود ولور همپتون به پایان رسید.


ترکیب تاتنهام: لوریس – تریپیر – آلدرویرلد – سانچز – دیویس – سیسوکو – وینکس – اریکسن – دله آلی – سون – کین

ترکیب ولور همپتون: پاتریسیو – بنت – کدی – بولی – نوس – دندونکر – دوهرتی – کاسترو – آداما ترائوره – کاوالریو – رائول خیمنز


 

تاتنهام در شرایطی پا به این مسابقه گذاشت که چهار برد متوالی را تا پیش از این بازی به نام خود ثبت کرده بود و شاگردان پوچتینو بدنبال کسب پنجمین برد متوالی خود در این بازی مقابل نارنجی پوشان ولوز بودند اما نتیجه رخ داده همه را متحیر کرد. شاگردان نونو اسپریتو تاتنهام را در این دیدار شکست دادند، این شکست مطمئنا بهترین خبر ممکن برای رقبای بالانشین جدول پریمرلیگ انگلستان بود زیرا تاتنهام با چهار برد متوالی که تا پیش از این بازی بدست آورده بود زنگ خطر را برای سایر رقبان و از جمله منچسترسیتی و لیورپول به صدا در آورده بودند.

تاتنهام در این بازی خانگی، بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشت و موقعیت های خطرناکی را به روی دروازه مهمان خود ایجاد کرد و بالاخره دقیقه ۲۲ این حملات نتیجه داد، هری کین با شوتی تماشایی از پشت محوطه دروازه روی پاتریسیو را فرو ریخت و نتیجه بازی را یک بر صفر به سود تاتنهام پیش انداخت.
در ادامه بازی تاتنهام باز هم موقعیت هایی را روی دروازه حریف خود ایجاد کرد اما این موقعیت ها راه به جایی نبرد و نتوانست گل دیگری را به ثمر برساند. از دقیقه ۷۲ به بعد طوفان ولوز آغاز شد ابتدا  ویلی بولی مدافع ولوز توانست گل مساوی را به ثمر برساند و نتیجه بازی را ۱ بر ۱ مساوی کند. دقیقه ۸۳ رائول خیمنز گل دوم ولوز را به ثمر رساند و دقیقه ۸۷ هلدر کوستا گل سوم را به ثمر رساند تا کامبک رویایی گرگ ها شکل بگیرد و بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود ولوز به پایان برسد.

_________________________________________________________________________________________________________________

خلاصه بازی:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر