کیانوش رستمی و تمرینات انفرادی بدون حضور در اردوی تیم ملی!

30 دی 97
کیانوش رستمی و تمرینات انفرادی بدون حضور در اردوی تیم ملی!
نویسنده:مازیار امینی

ظاهرا کیانوش رستمی راضی به حضور در تمرینات تیم ملی وزنه برداری نشده است

“ورزش جا”_ به نقل از تسنیم، دور جدید اردوی آماده‌سازی تیم ملی وزنه‌برداری برای شرکت در مسابقات بین‌المللی جام فجر و آسیایی ۲۰۱۹ از روز شنبه در مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.

با وجودی که به نظر می‌رسید کیانوش رستمی که نامش در بین دعوت‌شدگان به این اردو بود، این بار در تمرینات تیم ملی حاضر شود، اما همچنان او به تنهایی و در شهر خود تمریناتش را برای شرکت در کاپ پادشاهی تایلند دنبال می‌کند و قرار هم نیست که به جمع اردونشینان ملحق شود. او تا روز اعزام به تایلند خودش تمریناتش را در کرمانشاه دنبال خواهد کرد.

این رقابت‌ها یکی از مسابقات گزینشی المپیک است که با توجه به قوانین جدید فدراسیون وزنه‌برداری، نفراتی که می‌خواهند در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کنند باید در ۶ مسابقه گزینشی که IWF اعلام خواهد کرد، وزنه بزنند.

کاپ پادشاهی تایلند ۱۳ تا ۱۷ بهمن برگزار می‌شود و کیانوش رستمی تنها وزنه‌بردار اعزامی تیم ملی به این مسابقات است که مثل روال گذشته، برادرش به عنوان مربی او را در این سفر همراهی خواهد کرد.

قرار است رستمی بعد از جام تایلند، ۱۰ تا ۱۴ اسفند ماه نیز در جام بین‌المللی فجر که در اهواز برگزار می‌شود، حضور پیدا کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر