نیو انگلند پاتریوتز و فتح فینال AFC!

1 بهمن 97
نیو انگلند پاتریوتز و فتح فینال AFC!
نویسنده:مهدی رحیمی نیا

هوشیاری تام بردی ، پاتیروتز را برای سومین سال پیاپی به دیدار Super BOWL رساند

“ورزش جا”_ بامداد امروز به وقت ایران، تیم کانزاس سیتی چیفز در ورزشگاه خانگی خود یعنی استادیوم ارو هد میزبان نیو انگلند پاتریوتز بود تا فینال AFC برنده خود را شناخته و دیگر تیم راه یافته به دیدار Super BOWL سال جاری مشخص شود.

سی بی اس گزارش می دهد، پاتریوتز که در مسابقات این فصل به قدرت همیشگی ظاهر نشده بود چشم به تجربه و هنر پاس های تام بردی کوارتر بک تمام نشدنی خود بسته بود و در طرف دیگر کانزاس سیتی چیفز با اتکا به تماشاگران پر شور خود و کوارتر بک جوانش، شب پر هیجانی را برای دوست داران این رشته ورزشی پر بیننده رقم زدند.

در نهایت این یاران تام بردی بودند که توانستند در وقت های اضافه به یک تاچ دان دیگر دست بیابند و برای سومین سال پیاپی راهی دیدار Super BOWL شوند که در آتلانتا برگزار خواهد شد.

این اولین بار در تاریخ این مسابقات بود که هر دو دیدار از Championship Game به علت تساوی به وقت های اضافه کشیده می شدند. پیش از این دیدار و در نیو اورلینز، لوس انجلس رمز موفق شد تیم صاحب خانه را شکست دهد و ضمن قهرمانی در NFC این فرصت را داشته باشد تا انتقام خود را از پاتریوتز در دیدار سوپر باول، بگیرد.

لازم به ذکر است که Super BOWL در سوم فوریه سال جاری به انجام خواهد رسید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر