کارلوس کی روش: قول می‌دهم بهترین عملکردم را اینجا ارائه خواهم کرد

8 فوریه 19
کارلوس کی روش: قول می‌دهم بهترین عملکردم را اینجا ارائه خواهم کرد
نویسنده:جلال باقری

مصاحبه کارلوس کی روش سرمربی جدید کلمبیا

“ورزش جا”_ کارلوس کی روش که پس از ناکامی در به قهرمانی رساندن تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا از هدایت ایران برکنار شد به تازگی بعنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا برگزیده شده است و در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود بعنوان سرمربی کلمبیا گفته است:

به نقل از تسنیم:

از ابراز علاقه و اعطای این فرصت به خودم، متشکرم. به مردم کلمبیا احترام می‌گذارم. قول می‌دهم بهترین عملکردم را اینجا ارائه خواهم کرد. امروز کلمبیا شهرت فوتبالی فوق‌العاده‌ای دارد و من از این میراث مراقبت خواهم کرد. مهمترین مسئله، حفظ شرایط خوب کنونی و تلاش برای بهتر کردن تیم است. داشتن آرزو، قدم اول موفقیت تلقی می‌شود. اصول مربیگری من تعهد به تیم است. ما اعضای کلمبیایی در تیم ملی خواهیم داشت؛ همان‌گونه که در ایران و آفریقای جنوبی چنین روالی حاکم بود. به زودی رسماً دستیارانم را معرفی خواهم کرد. اتحاد و همدلی اساس کار ما خواهد بود.

سرمربی سابق تیم ملی ایران در ادامه افزود:

هنر پیروزی موضوع مهمی است. شما باید به میدان بروید و از هدفمند بودن برای پیروزی لذت ببرید. این سبک من است. برای اینکه این پیراهن را در بالاترین جایگاه قرار دهید، باید تلاش کنید. فقط یک چیز در ذهنم دارم؛ تلاش برای بردن. ضروری است تا در روزهایی غیرملی هم تیم ملی را آماده کنیم. رودریگس، فالکائو و اوسپینا پایه‌ها و ستون‌های کلمبیا هستند. ما باید روی این میراث تکنیکی که سرمربی قبلی بر جای گذاشته، کار کنیم و آن را ارتقا دهیم. رؤیای ما قهرمانی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر