سبقت از سمت راست رئال مادرید از کولچو نروس!

20 بهمن 97
سبقت از سمت راست رئال مادرید از کولچو نروس!
نویسنده:مهدی رحیمی نیا

نوار پیروزی‌های رئال مادرید در لا لیگا پاره نشد، این بار پیروزی ۱-۳ در خانه اتلتیکو

“ورزش جا”_امروز و در حساس ترین دیدار از روز ۲۳ام لا لیگا دربی مادرید بین دو تیم بزرگ این شهر و به میزبانی اتلتیکو مادرید در استادیوم واندا متروپولیتانو به انجام رسید که در نهایت این شاگردان سانتیاگو سولاری بودند که با ارائه نمایشی کافی و موثر موفق شدند ۳ امتیاز ارزشمند بازی را به حساب های خود واریز کنند.

بازی با میل بالاتر رئال مادرید و بی نظمی غیر معمول اتلتیکو در بین خطوطش اغاز شد تا اینکه سفید پوشان توسط  کاسمیرو و با حرکت قیچی برگردان به گل اول دست یافتند. شاگردان چولو سیمئونه با اینکه بازی خوبی را به نمایش نمی گذاشتند خیلی زود با تک به تک کردن مهاجم فرانسوی خود پتی دیابل با کورتوا و پس از تائید VAR به گل تساوی دست پیدا کرده و واکنشی مناسب به گل دریافتی از خود نشان دادند. اما این پایان کار در نیمه اول نبود و مهاجم جوان برزیلی رئال مادرید با استفاده از سرعت بالای خود و نفوذ به محوطه جریمه با دخالت مدافع اتلتیکو به زمین خورد تا پس از دومین دخالت VAR ضربه پنالتی به سود سفید پوشان اعلام شد که کاپیتان مرنگس گل دوم را هم به ثمر رساند که دو تیم با نتیجه ۱-۲ به رخت کن ها رفتند.

در اغاز نیمه دوم بازی نه چندان موثر و کمی عصبی اتلتیکو و سازمان یافتگی بالا در خطوط مختلف رئال مادرید منجر به حفظ نتیجه به دست آمده در نیمه اول شد تا اینکه بیل در دقیقه ۷۴ تیر خلاص را هم بر پیکر نیمه جان کولچو نروس زد تا سفید های مادریدی ضمن کسب پنجمین پیروزی پیاپی در لیگ از تیم سیمئونه نیز پیشی بگیرند.


در ادامه خلاصه کوتاهی از دیدار دو تیم را مشاهده می کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر