منچسترسیتی ۶-۰ چلسی؛ نابودگر!

21 بهمن 97
منچسترسیتی ۶-۰ چلسی؛ نابودگر!
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

پیروزی استثنایی گواردیولا، بار دیگر سیتیزن‌ها را صدرنشین لیگ برتر کرد.

“ورزش جا”_ منچسترسیتی در اتحاد شش گل به چلسی زد، تا علاوه بر گرفتن انتقام دیدار رفت در استمفوردبریج، اجازه ندهد که صدرنشینی لیورپولی ها بیش از ۲۴ ساعت، ادامه یابد. منچسترسیتی حالا باوجود یک بازی بیشتر و ۶۵ امتیاز بالاتر از لیورپول ۶۵ امتیازی به رده اول جدول رسید. چلسی نیز با این شکست، با تفاضل کمتر نسبت به آرسنال، با ۵۰ امتیاز به رده ششم جدول سقوط کرد.


مشخصات بازی

لیگ برتر انگلستان
یکشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰ فوریه ۲۰۱۹
ساعت: ۱۹:۳۰
ورزشگاه: اتحاد
گلزنان: رحیم استرلینگ(۲)، سرخیو آگوئرو(۳)، ایلکای گوندوغان


ترکیب و امتیاز بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


شرح گلهای دیدار منچسترسیتی-چلسی

 

گل اول منچسترسیتی به چلسی (رحیم استرلینگ | دقیقه ۴)

پاس زینچنکو به برناردو سیلوا که در سمت راست بروی دروازه چلسی حرکت کرده بود رسید و ارسال زمینی او پس از برخورد به مدافعان حریف، به رحیم استرلینگ رسید و او دروازه کپا را باز کرد.

گل دوم منچسترسیتی به چلسی (سرخیو آگوئرو | دقیقه ۱۲)

سرخیو آگوئرو در میانه میدان توپ را به زینچنکو داد و ستاره جوان و اوکراینی سیتی پس از پشت سر گذاشتن آزپلی کوئتا و جورجینیو، توپ را به آگوئرو سپرد و او نیز با شوتی سرکش از فاصله ای دور، دروازه کپا را برای دومین بار گشود.

گل سوم منچسترسیتی به چلسی (سرخیو آگوئرو | دقیقه ۱۸)

ارسال بلند زینچنکو به محوطه جریمه چلسی را ابتدا داوید لوییز با یک ضربه سر دور کرد اما در ادامه رس بارکلی با یک ضربه سر رو به عقب، توپ را به اشتباه در اختیار آگوئرو قرار داد و او نیز گل سوم سیتی را به ثمر رساند.

گل چهارم منچسترسیتی به چلسی (ایلکای گوندوعان | دقیقه ۲۴)

رحیم استرلینگ از میان رودیگر و جورجینیو توپ را عبور داد و به آگوئرو رساند. آنتونی رودیگر توپ را دور کرد اما گوندوغان در پشت محوطه جریمه با شوتی محکم دروازه چلسی را برای بار چهارم باز کرد.

گل پنجم منچسترسیتی به چلسی (سرخیو آگوئرو | دقیقه ۵۵)

رحیم استرلینگ پاس بلند فرناندینیو را دریافت کرد و پس از پشت سر گذاشتن سزار آزپلی کوئتا، با خطای این بازیکن نقش بر زمین شد و مایک دین خطای پنالتی را به سود سیتی اعلام کرد. آگوئرو هم خلاف جهت کپا، شوتش را به سمت راست خودش شلیک کرد و هت تریک خودش را کامل کرد.

گل ششم منچسترسیتی به چلسی (رحیم استرلینگ | دقیقه ۸۰)

گابریل ژسوس پس از پشت سر گذاشتن چند بازیکن چلسی، توپ را به پشت محوطه جریمه فرستاد و داوید سیلوا را صاحب توپ کرد. سیلوا توپ را به زینچنکو در سمت چپ فرستاد و او هم توپ را برای استرلینگ فرستاد تا وینگر انگلیسی منچسترسیتی بریس کند.


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر