Formula 1

رونمایی و معرفی مونو پست تورو روسو برای مسابقات F1

24 بهمن 97
رونمایی و معرفی مونو پست تورو روسو برای مسابقات F1
نویسنده:مهدی رحیمی نیا

پرده برداری تیم تورو روسو از خودروی جدید برای مسابقات سال ۲۰۱۹

“ورزش جا”_ با نزدیک شدن به آغاز تست های پیش فصل که هفته آینده در شهر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد، تیم های مهندسی شرکت کنندگان مختلف از سراسر جهان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا مونو پست های جدید را با کمترین نکته منفی و رفع نواقص دوره های قبل و البته رعایت نکات قانونی و ایمنی جدید ابلاغ شده از طرف سازمان برگزار کننده، ارائه دهند. تا به این لحظه پنج تیم هاس، ویلیامز، تورو روسو و رنو و مدافع عنوان قهرمانی مرسدس بنز، خودرو های جدید خود را رونمایی کرده اند و امروز نوبت به تیم ردبول می رسد، روز پنج شنبه مک لارن و روز جمعه مانند هر سال نوبت به یکی از بزرگترین مراسم معرفی که مربوط به تیم پر افتخار فراری است، و در نهایت روز هجدهم فوریه نوبت آلفارومئو خواهد بود که پایان بخش پرده برداری از خودرو های شرکت کننده می باشد.

با هم به مرور تک تک این خودرو ها به صورت اجمالی می پردازیم.


مونو پست تیم تورو روسو TORO ROSSO STR14:

تیم تورو روسو با نام کامل Red Bull Toro Rosso Honda در مسابقات امسال شرکت خواهد کرد که از پیش رنه های شرکت هندا برای مونو پست های جدید خود بهره می برد.ان ها از سال ۱۹۸۵ در این مسابقات حضور دارند و مقر اصلی شان در شهر فائنتزا در کشور ایتالیاست.

ان ها موفقیت قابل ذکری غیر از یکبار پول پوزیشن و یکبار سکوی اولی و یک رکورد ثبت شده سریع ترین دور نداشته و با رویای رقابت تا آخرین نفس پا به مسابقات امسال می گذارند. فرانز توست ریاست و سرپرستی این تیم را بر عهده دارد.


رانندگان این تیم :

۱- دانیل کیت روس

۲- الکساندر البون تایلندی


در زیر به تماشای مونو پست رونمایی شده و در ادامه کلیپ کوتاهی از این رویداد می نشینیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر