منچستریونایتد ۰-۲ پاریس سن ژرمن؛ نبود کاوانی و نیمار هم مانعی در پیروزی شاگردان توخل در منچستر ایجاد نکرد

24 بهمن 97
منچستریونایتد ۰-۲ پاریس سن ژرمن؛ نبود کاوانی و نیمار هم مانعی در پیروزی شاگردان توخل در منچستر ایجاد نکرد
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

پیروزی غیرمنتظره پاریسی‌ها در منچستر، تیم سولسشر را در شوک فرو برد!

“ورزش جا”_ دو تیم منچستریونایتد و پاریس سن ژرمن از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب به مصاف هم رفتند. در نیمه اول شاهد بازی به نسبت پایاپایی از دو تیم بودیم که بدلیل خطاهای مکرر بازیکنان دو تیم، ۵ بار شاهد دادن کارت زرد به بازیکنان دو تیم توسط داور ایتالیایی این دیدار، دنیله اورساتو بودیم. تنها موقعیت یونایتد در این نیمه توسط مارکوس رشفورد روی یک شوت از زاویه بسته زده شد که بوفون آن را به کرنر فرستاد. کیلیان امباپه نیز یک موقعیت تک به تک را به بیرون زد تا بدین ترتیب پاریسی ها نیز موقعیت حیاتی خود در نیمه نخست را از دست دهند. در واپسین دقایق این نیمه، جسی لینگارد بدلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت و الکس سانچز جانشین او شد. پاریسی ها نیمه دوم را طوفانی شروع کردند و در عرض ۸ دقیقه، دوبار دروازه یونایتد را باز کردند. در این بین، دو موقعیت حیاتی توسط دنی آلوز و امباپه نیز از دست رفت. در ادامه بازی هم روند بازی پایاپای دنبال شد تا این دیدار با همین نتیجه به پایان برسد. در واپسین دقایق این دیدار هم پل پوگبا با دریافت کارت زرد دوم خودش، اخراج شد تا او به همراه نمانیا ماتیچ که با دریافت کارت زرد، دو کارته شد، دیدار برگشت در پاریس را از دست دهند.


مشخصات بازی

لیگ قهرمانان اروپا
سه شنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲ فوریه ۲۰۱۹
ساعت: ۲۳:۳۰
ورزشگاه: اولدترافورد
گلزنان: کیمپمبه و امباپه


ترکیب و امتیاز بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


شرح گلهای دیدار منچستریونایتد-پاریس سن ژرمن

گل اول پاریس سن ژرمن به منچستریونایتد (پرسنل کیمپمبه | دقیقه ۵۲)

ارسال بلند آنخل دی ماریا از کرنر، بدون برخورد به کسی به کیمیپبمه رسید و او با ضربه ای دقیق با پای راست دروازه داوید دخیا را گشود.

گل دوم پاریس سن ژرمن به منچستریونایتد (کیلیان امباپه | دقیقه ۶۰)

مارکینیوش با پاسی نسبتا بلند دی ماریا را صاحب توپ کرد و ارسال او بروی دروازه نیز پس از گذشتن از یانگ و بیلی به امباپه رسید و او نیز دروازه یونایتد را برای بار دوم گشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر