سویا ۲-۴ بارسلونا؛ لذت داشتن یک فرا زمینی

4 اسفند 97
سویا ۲-۴ بارسلونا؛ لذت داشتن یک فرا زمینی
نویسنده:جلال باقری

هت تریک لئو بردی دراماتیک و صد البته دلچسب را برای آبی اناری‌ها رقم زد

“ورزش جا”_ از هفته ۲۵ لالیگای اسپانیا، سویا و بارسلونا از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان به مصاف هم رفتند. این بازی با درخشش جنون آمیز لیونل مسی منجر به برد سه بر دو بارسلونا شد.


ترکیب سویا: واشلیک، کیائر، سرخی گومز، مرکادو، ووبر، سارابیا، بانگا، روی، خسوس ناواس، پرومس و بن یدر

ترکیب بارسلونا: تراشتگن، سمدو، پیکه، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، راکیتیچ، ویدال، مسی، سوارز و کوتینیو


امتیاز بازیکنان سویا و بارسلونا از دید سایت هواسکورد


شرح گل های دیدار سویا و بارسلونا:

روی ضد حمله سریع بازیکنان سویا توپ در داخل محوطه به خسوس ناواس رسید و این بازیکن با بغل پایی دقیق دروازه ترشتگتن را فرو ریخت و نتیجه بازی را یک بر صفر به سود سویا پیش انداخت. (دقیقه ۲۲)

ارسال راکتیچ با ضربه استثنایی لیونل مسی وارد دروازه شد تا بازی به تساوی ۱ بر ۱ کشیده شود. (دقیقه ۲۶)

با پاس کات بک سارابیا توپ به مرکادو رسید و این مدافع پیش تاخته با ضربه ای بی نقص دروازه بارسلونا را باز کرد تا سویا ۲ بر ۱ پیش بیفتد. (دقیقه ۴۲)

پاس موسی دمبله در پشت محوطه به لیونل مسی رسید و این ابراستار آرژانتینی با ضربه بغل پای مهار نشدنی خود بار دیگر بازی را مساوی کرد و نتیجه کار را ۲ بر ۲ کرد. (دقیقه ۶۸)

ضربه کارلس آلنیا پس از برخورد به مدافعین حریف باعث شد تا توپ در داخل محوطه به مسی برسد و مسی با چیپ زیبای خود گل سوم را به ثمر رساند تا هم هت تریک خودش را کامل کرده باشد و هم حساب بازی را ۳ بر ۲ به نفع بارسلونا پیش بیندازد. (دقیقه ۸۵)

لیونل مسی با پاس خود لوئیز سوارز را با دروازه بات تک به تک کرد و این مهاجم اروگوئه ای توپ را از بالای سر دروازه بان وارد دروازه کرد تا شب استثنایی مسی و یارانش تکمیل شود و بارسلونا ۴ بر ۲ پیروز این مسابقه حساس و به یاد ماندنی شود. (دقیقه ۳+۹۰)

خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر