منچستریونایتد ۰-۰ لیورپول؛ ۴ مصدوم و دیگر هیچ!

5 اسفند 97
منچستریونایتد ۰-۰ لیورپول؛ ۴ مصدوم و دیگر هیچ!
نویسنده:شاهین سعیدی

تساوی کسل کننده در نبرد بریتانیا

“ورزش جا”_ در چهارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلستان و در حساس ترین بازی این هفته منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.


ترکیب و امتیازات بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


در ثانیه های ابتدایی مسابقه پاس رو به عقب اشلی یانگ برای دخیا بسیار بد بود و در بین راه فیرمینیو صاحب توپ شد اما بلافاصله دخیا مجبور شد تا با دست این توپ را مهار و سپس دور کند و به همین دلیل داور ضربه آزاد غیر مستقیم درون محوطه اعلام کرد. این ضربه ایستگاهی در مکانی مناسب برای شاگردان کلوپ فراهم شد اما لیورپولی ها به همین راحتی که این فرصت را بدست آوردند به همان راحتی نیز از دست دادند.

دقیقه ۲۰ آندره هررا بدلیل مصدومیت از بازی خارج و آندرس پریرا به میدان آمد. ۵ دقیقه بعد نیز خوان ماتا مصدوم شد و جای خود را به جسی لینگارد داد. دقیقه ۳۱ نیز فیرمینیو بدلیل پیچ خوردن پایش از زمین خارج و استوریج وارد میدان شد. دقیقه ۴۳ جسی لینگاردی که خود به جای خوان ماتا مصدوم به میدان آمده بود مصدوم شد و از زمین بازی خارج و به جای وی الکسیس سانچز به میدان آمد تا عجیب ترین نیمه اول این فصل لیگ برتر انگلیس را ببینیم چرا که در این نیمه منچستریونایتد هر سه تعویض خود را بدلیل مصدمیت از دست داد و سهم لیورپولی ها نیز یک مصدومیت بود تا تعداد مصدومین در نیمه اول به عدد ۴ برسد!!!! نیمه اول این مسابقه بسیار درگیرانه و خشونت بار دنبال شد و آنچنان حملات و موقعیت های جدی روی دروزاه ها ایجاد نشد و بازی در این نیمه با نتیجه ۰ بر ۰ به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم دو تیم با احتیاط بازی را دنبال کردند و موقعیت های جسته و گریخته ای رو دورازه یکدیگر ایجاد کردند اما این موقعیت ها آنچنان پر رمق و جدی نبود تا عصر نه چندان دلچسب الدترافورد تکمیل شود و این بازی که حساس ترین بازی هفته ۲۷ لیگ برتر انگلیس به شمار می رفت به کسالت بارترین شکل ممکن و با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر