تاتنهام ۱-۱ آرسنال؛ جدال جذاب دربی شمال لندن با تساوی خاتمه یافت

11 اسفند 97
تاتنهام ۱-۱ آرسنال؛ جدال جذاب دربی شمال لندن با تساوی خاتمه یافت
نویسنده:شایان محمدی

مهار پنالتی هوگو لوریس در دقایق پایانی بازی از باخت تاتنهام جلوگیری کرد

“ورزش جا”_ از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلستان، تاتنهام و آرسنال از ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند. این بازی با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.


ترکیب و امتیازات بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


 

بازی از همان دقایق ابتدایی تماشایی و با ریتم سریعی آغاز شد. لاکازت در دقیقه ۲ صاحب فرصت ایده آلی برای گلزنی شد اما ضربه نه چندان با کیفیت وی به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی اسپرز توانست بر بازی حاکم شود اما در خلق موقعیت ناکام ماند. در دقیقه ۱۶ بازی به بالاترین حد هیجان رسید، توپچی ها با گل آرون رمزی از حریف خود پیش افتادند و نتیجه بازی یک بر صفر به سود آرسنال پیش افتاد.

دقیقه ۲۲ هری کین گل مساوی را به ثمر رساند اما این گل بدلیل آفساید وی از سوی کمک دوار مردود اعلام شد تا بازی همچنان به سود آرسنال در جریان باشد. در ادامه شاگردان پوچتینو فشار حملات خود را بیشتر کردند اما این حملات راه به جایی نبرد و یکی پس از دیگری از دست رفت. دقیقه ۴۱ آیوبی با شوتی فنی و تماشایی دروازه اسپرز را تهدید کرد اما ضربه وی با مهار لوریس همراه شد. دقیقه ۴۴ اریکسن در شش قدم صاحب فرصتی عالی شد اما ضربه وی با سوپر سیو برند لنو همراه شد و این فرصت عالی گلزنی برای تیم میزبان از دست رفت. نیمه اول سرانجام با همان پیروزی یک بر صفر آرسنال به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم دو تیم خوب و سرحال نشان دادند و حملات دامنه داری رو دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما این موقعیت ها و حملات بی نتیجه ماند تا اینکه در دقیقه ۷۱ خطای شکودران موستافی بر روی هری کین مصادف شد با ضربه پنالتی به سود اسپرز، کین پشت این ضربه پنالتی ایستاد و به راحتی گل تساوی را بهثمر رساند تا بازی ۱ بر ۱ مساوی شود. در دقیقه ۹۰ داوینسون سانچز مرتکب خطای پنالتی بر روی اوبامیانگ شد، ضربه پنالتی اوبامیانگ با سیو لوریس همراه شد تا این فرصت عالی برای برد توپچی ها به آسانی هر چه تمام تر از دست رود و آرسنال فقط با یک امتیاز ومبلی را ترک کند.


خلاصه بازی:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر