تاج: از اول بنا نبوده که سرمربی تیم ملی را با عجله انتخاب کنیم

8 مارس 19
تاج: از اول بنا نبوده که سرمربی تیم ملی را با عجله انتخاب کنیم
نویسنده:جلال باقری

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که از ابتدا قرار نبوده است سرمربی تیم ملی فوتبال با عجله انتخاب شود.

“ورزش جا”_ مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در اصفهان، پس از برتری 5 بر 3 تیم فوتسال مس سونگون مقابل گیتی‌پسند و قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت:

دو تیم خوب بازی کردند. حضور جمعیت زیاد در سالن برای ما یک امتیاز است. علاقه‌مند بودم که این مسابقه در ورزشگاه جدید برگزار شود و نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ نداد. این کار بدی بود.

وی ادامه داد:

تعداد زیادی از مردم آمدند و (به دلیل کمبود جا) به خانه رفتند که کار خوبی نبود. بازی و شرایط خوبی بود. قهرمانی به مس سونگون رسید و مبارک‌شان باشد. فوتسال در آینده باید با برنامه‌ریزی که انجام خواهد شد، بهتر شود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال و حاشیه‌هایی که در این باره ایجاد شد، گفت:

از اول بنا نبوده که سرمربی تیم ملی را با عجله انتخاب کنیم. وزارت ورزش و جوانان، بقیه اهالی فوتبال و پیشکسوتان، ما را به تعجیل توصیه نمی‌کنند و نمی‌گویند که هُل‌هُلکی یک مربی بیاورید و چهار سال با او قرارداد ببندید تا مشکلاتی را که در قرارداد قبلی داشتیم، تکرار کنیم. سرمربی تیم ملی را باید با صبر انتخاب کنیم. البته خواب‌مان خواب سنگینی نیست و فکر می‌کنم به جاهای خوبی می‌رسیم.

تاج در مورد اینکه گفته می‌شود میان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برای انتخاب دبیرکل فدراسیون، اختلاف وجود دارد، تصریح کرد:

هیچ اختلافی بین ما و وزارت ورزش و جوانان نیست.

وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال دریافت مبلغ حق پخش را دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد:

اگر به هر دلیلی مسئله حق پخش حل نشود، باید به این فکر کنیم که فوتبال ما یک زیان جدی در سال آینده می‌بیند. ما و وزارت ورزش و جوانان،‌ این موضوع را می‌دانیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره بیانیه‌هایی که از سوی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال صادر می‌شود، اظهار داشت:

صدور بیانیه کار خوبی نیست و نباید بدهند. الان عده‌ای از تماشاگران که هوادار سپاهان بودند، اعتقاد داشتند که استقلال و پرسپولیس، سوگلی فدراسیون هستند و می‌گفتند پیوندشان مبارک! ممکن است عده‌ای در تبریز هم همین اعتراض داشته باشند، اما ما کار خودمان را می‌کنیم و نه به استقلال پیوند خورده‌ایم، نه به پرسپولیس.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر