رئال مادرید ۲-۰ سلتاویگو؛ بازگشت زیزو به برنابئو با برد همراه شد

25 اسفند 97
رئال مادرید ۲-۰ سلتاویگو؛ بازگشت زیزو به برنابئو با برد همراه شد
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

سانتیاگو برنابئو، عصری آرام و خوب را سپری کرد.

“ورزش جا”_ دو تیم رئال مادرید و سلتاپیگو از هفته بیست و هشتم لالیگای اسپانیا در استادیوم سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند و رئال موفق شد تا با شکست سلتا، فاصله اش با اتلتیکو و بارسلونا را موقتا کاهش دهد. این بازی همچنین نخستین بازی رئال مادرید پس از بازگشت زین الدین زیدان و جانشینی مرد فرانسوی بجای سانتیاگو سولاری بود و او توانست نخستین برد خودش در دوره دوم سرمربیگری لوس بلانکوس را بدست آورد. زیزو از همین ابتدای کار تغییرات اساسی ای را در ترکیب رئال بوجود آورد و به ایسکو و کیلور ناواس که در دوره سولاری نیمکت نشین بودند، به طور فیکس بازی داد. نیمه اول این بازی تقریبا پایاپای و با برتری نسبی رئال همراه بود اما برای میزبان گلی را در بر نداشت. در نیمه دوم اما ایسکو و بیل برای رئال گلزنی کردند تا مادریدی ها با این برد ۵۴ امتیازی شوند و پایین تر از بارسای ۶۳ امتیازی و اتلتیکومادرید ۵۶ امتیازی، در ردهٔ سوم جدول باقی بمانند.


مشخصات بازی

لالیگای اسپانیا
شنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶ مارس ۲۰۱۹
ساعت: ۱۸:۴۵
ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو
گلزنان: ایسکو ‘۶۲ گرت بیل ‘۷۷


ترکیب و امتیاز بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


شرح گلهای دیدار رئال مادرید-سلتاویگو

گل اول رئال مادرید به سلتاویگو (ایسکو | دقیقه ۶۲)

مارکو آسنسیو پشت محوطه جریمه حریف چند بازیکن سلتاویگو را دریبل زد و سپس توپ را به بنزما در سمت چپ سپرد. بنزما توپ را به صورت زمینی بروی دروازه سلتا ارسال کرد و اسکو با یک قطع توپ، گل اول رئال در این دیدار را به ثمر رساند.

گل دوم رئال مادرید به سلتاویگو (گرت بیل | دقیقه ۷۷)

پس از اینکه مارسلو فاصله زیادی را با توپ پیمود، پاس او در بین چند مدافع سلتاویگو به گرت بیل رسید و مهاجم ولزی لوس بلانکوس، گل دوم رئال در این بازی را وارد دروازه سلتا کرد.


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر