هوفنهایم ۴-۱ بایرلورکوزن؛ شیرها در نکر آرنا معجزات شدند

10 فروردین 98
هوفنهایم ۴-۱ بایرلورکوزن؛ شیرها در نکر آرنا معجزات شدند
نویسنده:جلال باقری

آتش بازی به سبک ناگلزمن و شاگردانش

“ورزش جا”_ در چهارچوب هفته بیست و هفتم بوندس لیگای آلمان، هوفنهایم و بایرلورکوزن در ورزشگاه راین نکر آرنا به مصاف هم رفتند. این دیدار جذاب و پر گل با پیروزی مقتدرانه چهار بر یک شاگردان یولیان ناگلزمن به اتمام رسید.

برای هوفنهایم در این دیدار ابتدا ایساک بلفودیل در دقیقه ۱۰ گلزنی کرد اما هفت دقیقه بعد کوین وولاند گل تساوی را برای شاگردان هایکو هرلیش به ثمر رساند. نیمه اول با وجود جذابیت فراوان دیگر گلی در پی نداشت تا بازی یک بر یک خاتمه یابد.

با آغاز نیمه دوم هوفنهایم عطش و اشتیاق زیادی برای کسب ۳ امتیاز این دیدار خانگی داشت. دقیقه ۵۱ سون بندر گل دوم را وارد دروازه لورکوزن کرد تا برتری را به اردوی تیمش بیاورد. اما آتش بازی آبی ها تازه شروع شده بود و دقیقه ۶۱ بلفودیل گل سوم را به ثمر رساند و دبل خود را تکمیل کرد.

دقیقه ۷۹ نیز آندره کراماریچ مهاجم اهل کرواسی هوفنهایم گل چهارم را به ثمر رساند تا برد تیمش را پر رنگ تر و با شکوه تر کند.

هوفنهایم اکنون با انجام ۲۷ بازی و کسب ۴۱ امتیاز در رده نهم بوندس لیگا قرار دارد. و بایرلورکوزن فقط با یک امتیاز بیشتر نسبت به هوفنهایم در رده هشتم جدول قرار دارد.


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر