قهرمانی السد در لیگ ستارگان قطر/ پیروزی یاران پورعلی‌گنجی و تساوی تیم طارمی

15 فروردین 98
قهرمانی السد در لیگ ستارگان قطر/ پیروزی یاران پورعلی‌گنجی و تساوی تیم طارمی
نویسنده:ارسلان طاهری

السد قدرت اول فوتبال قطر

“ورزش حا”_ به تقل از تسنیم، امشب (پنجشنبه) در چارچوب بازی‌های همزمان هفته بیست‌ویکم لیگ ستارگان قطر تیم السد برابر الاهلی با نتیجه 7 بر 2 به پیروزی رسید. بغداد بونجاح (6 – پنالتی، 45 و 81)، حسن الهیدوس (24 و 75 – پنالتی)، اکرم عفیف ( 53) و وو یونگ جونگ (4+90) زننده هفت گل تیم السد بودند. گل‌های تیم الاهلی نیز در دقایق 71 و 79 به ترتیب توسط نایجل دی یونگ و عبدالرشید ابراهیم به ثمر رسیدند.

براساس این گزارش، امید ابراهیمی، هافبک ایرانی تیم الاهلی در دیدار مقابل السد تیمش را همراهی کرد.

در دیگر بازی امشب نیز تیم العربی که از مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی در ترکیب خود بهره‌مند می‌برد برابر تیم قطر اس سی 2 بر یک پیروز شد. جاسر یحیى مدانی (10) و فهد خلفان النوبی (84) برای تیم العربی در این بازی گل زدند. گل تیم قطر اس سی نیز در دقیقه 48 توسط على سعید الحسن المهندى حاصل شد.

یاران مهدی طارمی در تیم الغرافه هم در مصاف امشب برابر الخور به تساوی بدون گل بسنده کردند. مهدی طارمی در این مسابقه در ترکیب اصلی تیم الغرافه بازی کرد.

در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر تیم السد با کسب 54 امتیاز صدرنشین است و یک هفته پیش از پایان فصل به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های الاهلی (33 امتیاز)، العربی (30 امتیاز) و الغرافه (26 امتیاز) نیز به ترتیب رتبه‌های پنجم تا هفتم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر