بنی‌تمیم: به هیچ کشتی‌گیری برای حضور در کشورهای خارجی رضایت نامه ندادیم

19 فروردین 98
بنی‌تمیم: به هیچ کشتی‌گیری برای حضور در کشورهای خارجی رضایت نامه ندادیم
نویسنده:سامان افشاری

سرپرست فدراسیون کشتی در مورد اینکه گفته می‌شود محمدجواد ابراهیمی از فدراسیون درخواست رضایت نامه برای عضویت در تیم ملی کشور دیگری را داشته، گفت: به هیچ کشتی گیری رضایت نامه نداده و نخواهیم داد.

“ورزش جا”_ به نقل از تسنیم، حمید بنی‌تمیم در پاسخ به این سوال که “آیا در این مدت محمدجواد ابراهیمی درخواست رضایت نامه برای تغییر تابعیت داشته است؟” اظهار داشت:

ما به کسی رضایت نامه ندادیم و نخواهیم داد. من مرجعی نیستم که به کسی بگویم اجازه خواهد داشت برای کشتی گرفتن تغییر تابعیت بدهد. هرچند در ورزش حرفه‌ای کشتی‌گیران می‌توانند در لیگ سایر کشورها حضور پیدا کنند اما هیچ فدراسیونی در خصوص تغییر تابعیت ورزشکارش اقدام نمی‌کند.

وی در این خصوص که “آیا در دوره قبلی ریاست فدراسیون کشتی به کشتی‌گیری برای همراهی تیم ملی کشور دیگری رضایت نامه داده شده است؟” نیز گفت:

نه، هیچ وقت نامه‌ای نداده‌ایم.

بنی‌تمیم در خصوص اینکه گفته می‌شود بودجه امسال فدراسیون کشتی کاهش داشته، خاطرنشان کرد:

هنوز در خصوص بودجه چیزی رسمی به ما اعلام نشده، اما ما اخبار برعکسی شنیده‌ایم که بودجه ورزش در مجلس ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش داشته و طبیعتا بودجه فدراسیون‌ها هم افزایش خواهد یافت. ضمن اینکه نمی‌توان در سالی که مسابقات گزینشی المپیک را در پیش داریم نمی‌شود بودجه فدراسیون کشتی را کاهش داد و بعد از این رشته در المپیک توقع داشت.

سرپرست فدراسیون کشتی در مورد زمان اعلام صلاحیت کاندیداهای ریاست این فدراسیون تصریح کرد:

هنوز چیزی به فدراسیون اعلام نشده است و منتظر اعلام خبر تایید صلاحیت‌ها هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر