بسکتبال NBA؛تاریخ سازی شاگردان داک ریورز در شب تلخ گلدن استیت

27 فروردین 98
بسکتبال NBA؛تاریخ سازی شاگردان داک ریورز در شب تلخ گلدن استیت
نویسنده:محمدرضا آقا محمدی

شاگردان داک ریورز با ثبت یه کامبک به یاد ماندنی تاریخ ساز شدند.

“ورزش جا”_ در یکی از دیدارهای برگزار شده بامداد امروز پلی آف NBA، دو تیم گلدن استیت وریرز و لس آنجلس کلیپرز برای دومین بار در ورزشگاه اوراکل آرنا به مصاف هم رفتند که این تیم میهمان بود که با شکست حریف قدرتمند خود، سری این دو تیم را به تساوی یک-یک کشاند.

کلیپرز که در دقایقی از کوارتر سوم ۳۱ امتیاز از حریف خود عقب بود، با یک بازگشت باشکوه در نهایت با نتیجه ۱۳۱-۱۳۵ به برتری رسید تا بزرگترین بازگشت تاریخ پلی آف را به نام خود ثبت کند.

لو ویلیامز و مانترزل هرل بازهم زوج طلایی نیمکت کلیپرز بودند. ویلیامز با ۳۶ امتیاز و ۱۱ پاس گل و هرل با ۲۵ امتیاز و ۱۰ ریباند موفق به ثبت دبل دبل شدند. در آن سوی میدان هم استفن کری، فوق ستاره گلدن استیت وریرز ۲۹ امتیاز و ۷ پاس گل را به ثبت رساند اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند.

نکته مهم بازی مصدومیت مجدد دمارکوس کازینز،سنتر گلدن استیت بود. او که در اواسط کوارتر دو در یک ضد حمله در صدد رسیدن به توپ بود، از ناحیه چهار سر ران دچار آسیب دیدگی شد و زمین بازی را ترک کرد. وضعیت نهایی او فردا و پس از جواب MRI مشخص خواهد شد ولی گمانه زنی های ابتدایی حاکی از پارگی ماهیچه ران او و اتمام فصل برای کازینز حکایت دارد.


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر