یوونتوس (۲) ۱-۲ (۳) آژاکس؛ پورتویی دیگر در راه است؟!

28 فروردین 98
یوونتوس (۲) ۱-۲ (۳) آژاکس؛ پورتویی دیگر در راه است؟!
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

کامبک هایی که پایانی ندارند…!

“ورزش جا”_ بازی دو تیم یوونتوس و آژاکس از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه آلیانز برگزار شد. بازی با فشار میزبان آغاز شد اما رفته رفته آژاکس بازی را بدست گرفت و روی دروازه یووه خطرساز هم شد. با این حال در دقیقه ۲۸ و روی یک ضربه کرنر کریستیانو رونالدو دروازه اونانا را باز کرد. تورپین پس از بازبینی گل از VAR هم نظرش عوض نشد و گل رونالدو مورد قبول واقع شد. درحالیکه بنظر می‌رسید یووه گل های بعدی را هم به ثمر برساند اما روی اشتباه دیشیلیو این دنی فن ده بیک بود که توانست دروازه شزنی را باز کند تا بازی در نیمه اول با نتیجه مساوی به اتمام برسد. در نیمه دوم اما بازی بطور کامل در دست آژاکس بود و در نهایت هم در دقیقه ۶۷ بوسیله دلیخت به گل رسید. در ادامه هم میزبان به خودش نیامد و حتی آژاکس توسط زیاش یک بار دیگر در دقیقه ۸۰ به گل رسید که داور آن را آفساید اعلام کرد. در نهایت آژاکس با نتیجه ۲-۱ این بازی را برد تا در مجموع با نتیجه ۳-۲ بیانکونری را کنار بزند و با خلق شگفتی ای دیگر، پس از رئال مادرید، یوونتوس را هم از دور رقابت ها حذف کند و به جمع چهار تیم پایانی برسد.


مشخصات بازی

لیگ قهرمانان اروپا
شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۶ آوریل ۲۰۱۹
ساعت: ۲۳:۳۰
ورزشگاه: آلیانز استادیوم
گلزنان: رونالدو ‘۲۸ | فن ده بیک ‘۳۴ دلیخت ‘۶۷


شرح گل‌های دیدار یوونتوس-آژاکس

گل اول یوونتوس به آژاکس (کریستیانو رونالدو | دقیقه ۲۸)

روی ارسال میرالم پیانیچ، کریستیانو رونالدو بخوبی از اشتباه مدافعان آژاکس استفاده کرد و دروازه این تیم را با یک ضربه سر دقیق باز کرد.

گل اول آژاکس به یوونتوس (دنی فن ده بیک | دقیقه ۳۴)

ارسال آژاکسی ها از سمت چپ دروازه بروی دروازه یووه بلاک شد و پشت محوطه جریمه به زیاش رسید و شوت او پس از برخورد به مدافعان یووه به فن ده بیک رسید و این بازیکن آژاکس توپ را تبدیل به گل کرد.

گل دوم آژاکس به یوونتوس (ماتیاس دلیخت | دقیقه ۶۷)

توپ را از روی نقطه کرنر بروی دروازه یووه ارسال کرد و ماتیاس دلیخت بالاتر از الکس ساندرو و روگانی، با ضربه سری زیبا دروازه شزنی را برای بار دوم باز کرد.


 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر