منچستریونایتد ۰-۲ منچسترسیتی؛ چیزی تا قهرمانی نمانده

5 اردیبهشت 98
منچستریونایتد ۰-۲ منچسترسیتی؛ چیزی تا قهرمانی نمانده
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

یونایتد باخت تا امید صعودش به اروپا کمرنگ شود و لیورپول را هم از قهرمانی دور کند.

 “ورزش جا”_ دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد از ساعت ۲۳:۳۰ امشب و در دیدار معوقه از هفته سی و یکم به مصاف هم رفتند که سیتی موفق شد با پیروزی ۲-۰، شانس خودش برای قهرمانی را بیش از پیش افزایش دهد. در ۲۰ دقیقه ابتدایی، بازی پرهیجان دنبال شد و دو تیم چندین موقعیت بروی دروازه هم ایجاد کردند اما در ادامه و تا پایان نیمه اول، بازی ای پراشتباه از سوی هر دو تیم دیدیم. در دقایق آغازین نیمه دوم، سیتی موفق شد تا بالاخره قفل دروازه دخیا را بشکند و یخ بازی را بشکند. این گل یونایتد را اندکی جلو کشید اما حملات میزبان ثمری نداشت تا لروی سانه که در نیمه دوم بصورت تعویضی به میدان آمده بود دروازه یونایتد را برای بار دوم باز کند تا شرایط یونایتد به شدت بحرانی شود و از طرفی هم سیتی بسیار به قهرمانی نزدیک شود. حالا منچسترسیتی با ۳۵ بازی و ۸۹ امتیاز در صدر است و لیورپول با ۳۵ بازی و ۸۸ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و اگر اتفاق خاصی در ۳ بازی باقی مانده نیفتد تیم گواردیولا برای دومین بار پیاپی به قهرمانی لیگ برتر می رسد. یونایتد هم همچنان با ۶۴ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.


مشخصات بازی

لیگ برتر انگلیس
چهارشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۷ | ۲۴ آوریل ۲۰۱۹
ساعت: ۲۳:۳۰
ورزشگاه: اولدترافورد
گلزنان: برناردو سیلوا ‘۵۴ سانه ‘۶۶


ترکیب و امتیاز بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


شرح گلهای دیدار منچستریونایتد-منچسترسیتی

گل اول منچسترسیتی به منچستریونایتد (برناردو سیلوا | دقیقه ۵۴)

گوندوغان توپ را به برناردو سیلوا در سمت راست زمین داد و او هم با از پیش رو برداشتن دارمیان تو را دور از دستان دخیا وارد دروازه یونایتد کرد.

گل دوم منچسترسیتی به منچستریونایتد (لروی سانه | دقیقه ۶۶)

روی ضدحمله ای که به زیبایی توسط استرلینگ پی ریزی شد، روی پاس خود استرلینگ به لروی سانه، وینگر آلمانی سیتی با ضربه ای محکم و پای چپ و البته روی اشتباه دخیا توپ را به گل تبدیل کرد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر