NBA

هیوستون راکتس 100-93 یوتا جاز؛ از ریش بترس!

5 اردیبهشت 98
هیوستون راکتس 100-93 یوتا جاز؛ از ریش بترس!
نویسنده:جلال باقری

در شب درخشش مثلث هاردن، پال و کاپلا هیوستون راهی راند دوم پلی آف شد

“ورزش جا”_ در سیزدهمین شب متوالی رقابت های راند اول پلی آف NBA، هیوستون راکتس و یوتا جاز در ورزشگاه تویوتا سنتر به مصاف هم رفتند.

در بازی قبل یوتا موفق شد تا هیوستون را شکست دهد و نتیجه سری را 3 بر 1 کند. اما در بازی پنجم شاگردان مایک دی آنتونی اجازه خودنمایی را به حریف نداده و با شکست دادند یوتا راهی راند دوم پلی آف شدند.

در کوارتر اول، دو تیم برتر خاصی نسبت به هم نداشتند و نتیجه این کوارتر با تساوی 20 بر 20 به اتمام رسید. کوارتر دوم، اما تگزاسی ها با درخشش کاپلا و هاردن با نتیجه 26 بر 22 حریف را شکست دادند.

با آغاز نیمه دوم و کوارتر سوم، حساسیت این مسابقه به اوج خود رسید. از سوی بازیکنان هیوستون بسیار خوب کار میکردند در امر امتیازگیری و از سوی دیگر یوتا با درخشش ریکی روبیو و دیگر بازیکنانش عرصه را بر هیوستون تنگ کردند اما هیوستون در این کوارتر نیز با نتیجه 29 بر 27 پیروز شد. کوارتر چهارم، جیمز هاردن با درخشش ویرانگر خود تیم حریف را فرو پاشید و باعث شد تا هیوستون با نتیجه 25 بر 24 برنده این کوارتر نیز شود و در مجموع هیوستون پیروز مسابقه شود.

هیوستون در 5 بازی انجام شده توانست با نتیجه 4 بر 1 حریف را شکست دهد و راهی راند دوم پلی آف شود. در راند دوم پلی آف، هیوستون به مصاف برنده سری گلدن استیت وریرز و لس آنجلس کلیپرز خواهد رفت.

برترین بازیکن مسابقه:

جیمز هاردن (هیوستون)

(39 دقیقه بازی – 6 ریباند – 6 پاس منجر به گل – 3 توپ ربایی – 4 بلاک شات – 26 امتیاز)


خلاصه بازی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر