گلدن استیت وریرز ۱۲۱-۱۲۹ لس آنجلس کلیپرز؛ و این کلیپرز لعنتی!

5 اردیبهشت 98
گلدن استیت وریرز ۱۲۱-۱۲۹ لس آنجلس کلیپرز؛ و این کلیپرز لعنتی!
نویسنده:جلال باقری

۴۵ امتیاز دورنت بر باد رفت

“ورزش جا”_ از سری رقابت های راند اول پلی آف ۲۰۱۹، گلدن استیت وریرز و لس آنجلس کلیپرز در ورزشگاه اوراکل آرنا به مصاف هم رفتند.

در ۴ بازی گذشته بین این دو تیم، ۳ برد برای وریرز و ۱ برد سهم کلیپرز بوده است. وریرز در حالی بامداد امروز به مصاف حریفش رفت که فقط به یک برد دیگر نیاز داشت تا راهی راند دوم پلی آف شود.

کوارتر اول، آغاز نبرد سهمگین وریرز و کلیپرز از همین کوارتر آغاز شد. وریرز با عملکرد استفن کری و دورنت توانست از این کوارتر جان سالم به در ببرد و با نتیجه ۴۱ بر ۳۷ پیروز شود. در کوارتر دوم، مردان سخت کوش داک ریورز به رهبری لو ویلیامز توانستند با اختلاف ۱۲ امتیازی برنده این کوارتر شوند.

آغاز نیمه دوم و کوارتر سوم، یکبار دیگر اوراکل آرنا با درخشش ابر ستاره جنگجویان یعنی کوین دورنت به جوش و خروش افتاد اما این درخشش راه به جایی نبرد چرا که باز هم کلیپرز برنده این کوارتر شد. کوارتر چهارم، کوین دورنت و کلی تامپسون با درخشش خود برد برای وریرز در این کوارتر رقم زدند. اما در مجموع این کلیپرز بود که توانست برنده این مسابقه شود.

اکنون نتیجه سری ۳ بر ۲ به سود وریرز است و باید دید سرنوشت این دو تیم چه خواهد شد.


آمار کلی مسابقه:

تیمتلاش برای گل درصد موفق تلاش برای گلپرتاب سه امتیازیدرصد موفق پرتاب سه امتیازیپرتاب آزددرصد موفق پرتاب آزادریباندپاس منجر به گلتوپ رباییبلاک شاتاز دست دادن توپامتیازگیری در منطقه رنگیخطا
43-9644.8%15-3938.55%20-2290.9%39317383823
46-8554.1%13-3438.2%24-2692.3%422931145423

برترین بازیکن مسابقه:

کوین دورنت (وریرز)

(۴۱ دقیقه بازی – ۶ ریباند – ۶ پاس منجر به گل – ۲ توپ ربایی – ۱ بلاک شات – ۴۵ امتیاز)


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر