سن آنتونیو اسپرز ۱۲۰-۱۰۳ دنور ناگتس؛ درخشش زوج آلدریج و دروزن اسپرز را از خطر حذف نجات داد

6 اردیبهشت 98
سن آنتونیو اسپرز ۱۲۰-۱۰۳ دنور ناگتس؛ درخشش زوج آلدریج و دروزن اسپرز را از خطر حذف نجات داد
نویسنده:جلال باقری

عملکرد درخشان یوکیچ هم مانع از شکست تیمش نشد

“ورزش جا”_ در چهاردهمین شب متوالی رقابت های پلی آف ۲۰۱۹ NBA، سن آنتونیو اسپرز در ورزشگاخ خانگی خود ( AT&T Center) به مصاف دنور ناگتس رفت.

از ۵ بازی گذشته این دو تیم ۳ برد برای دنور و ۲ برد برای اسپرز بدست آمده است. و شاگردان مایکل مالون در حالی پا به این مسابقه گذاشتند که بدنبال چهارمین پیروزی و قطعی کردن حضور خود در راند دوم پلی آف بودند که این اتفاق رخ نداد و شاگردان گرگ پاپویچ توانستند پیروز این دیدار شوند و نتیجه سری را ۳ بر ۳ مساوی کنند.

کوارتر اول، دمار دروزن بهمراه لمارکوس آلدریج با عملکرد قابل قبول خود زمینه ساز برد اسپرز شدند. اسپرز در این کوارتر ۳۴ بر ۲۴ حریفش را شکست داد. کوارتر دوم، ناگتس با درخشش زوج نیکولا یوکیچ و جمال مورای موفق شد تا با نتیجه ۳۶ بر ۳۰ پیروز شود.

نیمه دوم و شروع کوارتر سوم، بازی به اوج حساسیت خود رسید و دو تیم با تمام انرژی خود به میدان آمدند. این کوارتر بسیار نزدیک و جذاب دنبال میشد اما در نهایت سن آنتونیو موفق شد تا با نتیجه ۲۶ بر ۲۵ برنده شود. کوارتر چهارم، یکبار دیگر زوج آلدریج و دروزن اجازه بازگشت به بازی را به شاگردان مایکل مالونه نداد و نهایتا سن آنتونیو این کوارتر را با نتیجه ۳۰ بر ۱۸ به پایان رسید.

بازی هفتم این دو تیم تعیین کننده تیم صعود کننده به راند دوم پلی آف خواهد بود.


برترین بازیکن مسابقه:

نیکولا یوکیچ (ناگتس)

(۳۸ دقیقه بازی – ۱۲ ریباند – ۹ پاس منجر به گل – ۳ توپ ربایی – ۱ بلاک شات – ۴۳ امتیاز)


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر