تابش: تا آخرین لحظه برای رسیدن به قهرمانی تلاش می‌کنیم

16 اردیبهشت 98
تابش: تا آخرین لحظه برای رسیدن به قهرمانی تلاش می‌کنیم
نویسنده:شاهین سعیدی

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد، تیم فوتبال این باشگاه تا آخرین لحظه برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر تلاش خواهد کرد.

“ورزش جا”_ به نقل از تسنیم، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره آخرین وضعیت سپاهان و شانس این تیم برای رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر گفت:

خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و برای قهرمان شدن در لیگ برتر ناامید نیستیم. امیدوارم زحمات بازیکنان و کادر فنی نتیجه بدهد و در پایان لیگ امسال به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. ما تا آخرین لحظه برای رسیدن به قهرمانی تلاش می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که سپاهانی‌ها چقدر امیدوار هستند که پرسپولیس در دو بازی پایانی امتیاز از دست بدهد، تأکید کرد:

اگر ما می‌خواهیم قهرمان شویم باید از دو بازی پایانی شش امتیاز بگیریم. از طرفی دوست داریم پرسپولیس هم امتیاز از دست بدهیم. البته من نمی‌توانم در مورد تیم پرسپولیس صحبتی کنم، چون اطلاع زیادی از شرایط این تیم ندارم. ما باید بازی‌های‌مان را ببریم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به اینکه گفته می‌شود شاید علیرضا فغانی به عنوان داور دیدار پدیده و سپاهان انتخاب شود، آن هم در حالیکه سپاهان و امیر قلعه‌نویی در گذشته چالش‌هایی با این داور داشته‌اند، تصریح کرد:

هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است که چه کسی این بازی را قضاوت خواهد کرد، ولی ما همیشه به انتخاب کمیته داوران احترام می‌گذاریم. من نگرانی خاصی بابت قضاوت فغانی ندارم. امیدوارم هر داوری که انتخاب شد، قضاوتی عادلانه داشته باشد.

تابش درباره وضعیت امیر قلعه‌نویی در سپاهان و ادامه حضورش در این تیم نیز اظهار داشت:

ایشان با سپاهان قرارداد دو ساله دارد و طرفین هم علاقه‌مند هستند تا این همکاری ادامه داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر