ویدئو؛ خلاصه بازی گلدن استیت وریرز 114-111 پورتلند تریل بلیزرز

27 اردیبهشت 98
ویدئو؛ خلاصه بازی گلدن استیت وریرز 114-111 پورتلند تریل بلیزرز
نویسنده:admin

تعداد بازدید: 86 “ورزش جا”_ در چهارچوب دومین دیدار فینال کنفرانس غرب NBA، گلدن استیت وریرز و پورتلند تریل بلیزرز در اوراکل آرنا به مصاف هم رفتند.  این دیدار بسیار سخت و نفس گیر برای هر دو تیم دنبال شد. کوارتر دوم و سوم این دیدار بی نهایت تماشایی بود. در کوارتر دوم پورتلندی ها […]

“ورزش جا”_ در چهارچوب دومین دیدار فینال کنفرانس غرب NBA، گلدن استیت وریرز و پورتلند تریل بلیزرز در اوراکل آرنا به مصاف هم رفتند.

 این دیدار بسیار سخت و نفس گیر برای هر دو تیم دنبال شد. کوارتر دوم و سوم این دیدار بی نهایت تماشایی بود. در کوارتر دوم پورتلندی ها با عملکردی عالی توانستند با اختلاف 13 امتیاز پیروز شوند. در کوارتر سوم شاگردان استیو کر جواب این شکست را با قدرت هر چه تمام دادند و با اختلافی 15 امتیازی برنده شدند. در کوارتر چهارم نیز که دو تیم پایاپای هم پیش رفتند این وریرز بود که توانست با تکیه بر درخشش استفن کری پیروز شود.

همچنین با ذکر این نکته که کوین دورنت بدلیل مصدومیت در این دیدار نیز حضور نداشت و همچنین در دیدار سوم و چهارم نیز حضور نخواهد داشت. مصدومیت KD مربوط به دیدار پنجم گلدن استیت وریرز و هیوستون می باشد و وی همچنان با این مصدومیت دست و پنجه نرم میکند. شرایط فوق ستاره جنگجویان برای ادامه پلی آف امسال به شکل جدی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

این دومین برد متوالی وریرز در این سری بود تا آنها با نتیجه 2 بر 0 از حریف خود پیش بیفتند.

برترین بازیکن مسابقه:

استفن کری (وریرز)

(39 دقیقه بازی – 8 ریباند – 8 پاس منجر به گل – 37 امتیاز)


خلاصه بازی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر