پورتلند تریل بلیزرز ۱۱۷-۱۱۹ گلدن استیت وریرز؛ جنگجویان قهرمان کنفرانس غرب شدند

31 اردیبهشت 98
پورتلند تریل بلیزرز ۱۱۷-۱۱۹ گلدن استیت وریرز؛ جنگجویان قهرمان کنفرانس غرب شدند
نویسنده:جلال باقری

جارو شدن پورتلندی ها توسط شاگردان استیو کر

“ورزش جا”_ در چهارچوب چهارمین بازی فینال کنفرانس غرب NBA، پورتلند تریل بلیزرز و گلدن استیت وریرز در ورزشگاه Moda Center به مصاف هم رفتند.

در سه دیدار قبلی گلدن استیت پیروز شده بود و فقط به یک پیروزی دیگر احتیاج داشت تا قهرمان کنفرانس غرب شود و راهی فینال NBA شود.

کوارتر اول، بازی از همین کوارتر پر حرارت و آتشین آغاز شد. لئونارد با پاس گل سی جی مک کالم توانست با یک حرکت لی آپ توپ را وارد سبد کند تا اولین امتیازآور این مسابقه لقب بگیرد. در ادامه کوارتر سی جی مک کالم دوئل جذابی را با استفن کری و کلی تامپسون داشت اما در نهایت این گلدن استیت بود که پیروز کوارتر نخست شد.

کوارتر دوم، دیمین لیلارد بهمراه ست کری و رادنی هود با ارائه عملکردی قوی برد را برای تیم شان رقم زدند. کوارتر سوم، شاگردان تری استاتس باز هم برتری خود را به حریف تحمیل کردند و درخشش مک کالم باری دیگر زمینه ساز برد تیمش شد. کوارتر چهارم، بازی به نقطه اوج خود رسید چرا که پورتلندی ها بدنبال افزایش اختلاف امتیاز خود بودند و گلدن استیت بدنبال کامبک بود. در نهایت شاگردان استیو کر توانستند با نمایش قدرتمند این کوارتر را پیروز شوند و در نهایت بازی را به وقت اضافه بکشانند.

در وقت اضافه، دریماند گرین با عملکرد مقتدرانه خود باعث پیروزی تیمش شد. با این برد جنگجویان در مجموع ۴ بر ۰ پورتلند را جارو کردند و مقتدرانه قهرمان کنفرانس غرب شدند و به فینال NBA راه یافتند.


برترین بازیکن مسابقه:

استفن کری (گلدن استیت)

(۴۷ دقیقه بازی – ۱۳ ریباند – ۱۱ پاس منجر به گل – ۱ توپ ربایی – ۳۷ امتیاز)


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر