میلواکی باکس ۹۹-۱۰۵ تورنتو رپترز؛ پادشاه شب گوزن ها را نابود کرد

3 خرداد 98
میلواکی باکس ۹۹-۱۰۵ تورنتو رپترز؛ پادشاه شب گوزن ها را نابود کرد
نویسنده:موسی احمدفر

تعداد بازدید: ۱۳۶ درخشش کوای و بردی ارزشمند برای کانادایی ها “ورزش جا”_ از پنجمین دیدار فینال کنفرانس شرق NBA، میلواکی باکس و تورنتو رپترز در ورزشگاه Fiserv Forum به مصاف هم رفتند. رپترز که در دیدار قبلی پیروز شده بود و حساب سری را ۲ بر ۲ مساوی کرده بود با روحیه بالایی گام […]

درخشش کوای و بردی ارزشمند برای کانادایی ها

“ورزش جا”_ از پنجمین دیدار فینال کنفرانس شرق NBA، میلواکی باکس و تورنتو رپترز در ورزشگاه Fiserv Forum به مصاف هم رفتند.

رپترز که در دیدار قبلی پیروز شده بود و حساب سری را ۲ بر ۲ مساوی کرده بود با روحیه بالایی گام به این دیدار گذاشت در طرف مقابل نیز شاگردان مایک بودنهولزر بدنبال استفاده از مزیت میزبانی خود و کسب پیروزی در این مسابقه بودند.

در کوارتر اول میلواکی باکس به لطف عملکرد آتشین اریک بلدسو و مالکوم بروگدان توانست با اختلافی ۱۰ امتیازی برنده شود. در کوارتر دوم، شاگردان نیک نرس با عملکردی قابل تحسین توانستند پیروز این کوارتر شوند. در آغاز نیمه دوم و کوارتر سوم، بازی وارد فاز سرنوشت ساز خود شد. برای باکس میزبان یانیس آنته توکومپو بهمراه جورج هیل مردان کلیدی بودند در طرف مقابل نیز برای شمالی ها کوای لنرد و پاسکال سیاکام نقطه اتکا آنها بودند اما در نهایت این کوارتر برنده ای نداشت و با نتیجه مساوی خاتمه یافت. در کوارتر چهارم، آتش شاگردان نیک نرس شعله ور شد. عملکرد بی نقص دفاعی مارک گسول بهمراه پاسکال سیاکام و همچنین درخشش کوای برد شیرین تر از عسلی را برد تورنتو رپترز رقم زد.

تورنتو رپترز با کسب این پیروزی اکنون نتیجه سری را ۳ بر ۲ به سود خود رقم زده است و با توجه به بازی بعد که میزبان می باشد شانس زیادی برای کسب پیروزی و صعود به فینال NBA دارد.


آمار مسابقه:

نام تیمتلاش برای گل درصد تلاش برای گلپرتاب سه امتیازیدرصد پرتاب سه امتیازیپرتاب آزاددرصد پرتاب آزادامتیازگیری در منطقه رنگیریباندتوپ رباییبلاکخطا
میلواکی باکس38-8445.210-3132.313-1872.244532216
تورنتو رپترز31-8436.918-4341.925-3180.624436422

برترین بازیکن مسابقه:

کوای لنرد (رپترز)

(۴۰ دقیقه بازی – ۷ ریباند – ۹ پاس منجر به گل – ۲ توپ ربایی – ۳۵ امتیاز)


خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر