شقیری: به خاطر کلوپ هم که شده، قهرمان می شویم

10 خرداد 98
شقیری: به خاطر کلوپ هم که شده، قهرمان می شویم
نویسنده:ایمان سجادی

به گزارش “ورزش سه”، فردا شب در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید، شاهد یک فینال تمام انگلیسی بین لیورپول و تاتنهام در لیگ قهرمانان خواهیم بود. اتفاقی که پس از ۱۱ سال رخ خواهد داد.

لیورپول سابقه ۵ قهرمانی اروپا دارد ولی تاتنهام اولین فینال لیگ قهرمانان خود را تجربه می کند. این چهارمین فینال لیورپول با هدایت کلوپ از سال ۲۰۱۵ است و در سه فینال قبلی، مرد آلمانی بازنده بوده است.

ژردان شقیری اما اطمینان دارد که لیورپول این بار قهرمان خواهد شد. او با تاک اسپورت گفت:« کلوپ همیشه آرام و بدون استرس است و ما در تمرین و پس از تمرین، لحظات شاد و خوبی داریم. او همیشه مثبت فکر می کند. کلوپ برای ما هر کاری انجام می دهد و ما هم برای او هر کاری انجام خواهیم داد. به خاطر کلوپ هم که شده می خواهیم تاتنهام را شکست داده و قهرمان شویم.»

شقیری ادامه داد:« لیورپول مستحق قهرمانی است. ما فصل خوبی را پشت سر گذاشته ایم و حالا یک فینال بزرگ را پیش رو داریم. هر کاری برای فتح جام خواهیم کرد؛ چرا که این باشگاه، هواداران و همه بازیکنان، شایسته اش هستند.

اگر قهرمان شویم، اتفاق بسیار ویژه ای خواهد بود. تاتنهام تیم بزرگ و خوبی است و این را ثابت کرده اند. بازی دشواری خواهد بود ولی به خودمان ایمان داریم. فینال ۹۰ دقیقه و شاید بیشتر است و ممکن است در آن هر اتفاقی رخ دهد.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر