شیکاگو بولز بدنبال جذب مارکوس موریس

15 خرداد 98
شیکاگو بولز بدنبال جذب مارکوس موریس
نویسنده:کوروش عقیلی

نیاز گاوهای خشمگین به پاورفوروارد بوستون

“ورزش جا”_ با توجه به اتمام قرارداد مارکوس موریس در تابستان ۲۰۱۹ با بوستون سلتیکس، سران شیکاگو بولز بدنبال جذب آزاد این بازیکن می باشند.

همچنین از نیویورک نیکس، ساکرامنتو کینگز، لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز بعنوان مقصدهای احتمالی موریس نام برده می شود. موریس ۲۹ ساله در فصلی که گذشت آمار ۱۳.۹ امتیاز، ۶.۱ ربیاند و ۱.۵ پاس منجر به گل را به ثبت رساند وی بعنوان یک مدافع چند منظوره و یک پاورفوروارد برای تیمش موثر بوده است. سلتیکس نیز به تمدید قرارداد موریس بی میل نیست ولی اولویت آنها تمدید قرارداد کایری اروینگ و جذب آنتونی دیویس می باشد.

موریس در فصل جاری ۵۳ باری برای تیمش بعنوان بازیکن اصلی به میدان رفت. او میانگین ۳۷.۵ درصد شوت سه امتیازی موفق و ۵۶.۸ درصد شوت منطقه ای موفق را به ثبت رساند. در مرحله پلی آف نیز میانگین ۱۳.۷ امتیاز، ۸.۱ ریباند و ۵۱.۹ درصد تلاش برای گل را به ثبت رسانده است.

شیکاگو بولز در جلو زمین به بازیکنی مثل موریس نیاز مبرم دارد. البته در این پست بازیکنانی همچون لائوری مارکانن، وندل کارتر جونیور و کریستیانو فیلکو حضور دارند همچنین بازیکنانی مثل اوتو پورتر جونیور بهمراه چندلر هاچیسون در پست ۴ بازی میکنند اما نکته متفاوت کننده مارکوس موریس نسبت به این بازیکنان این است که وی علاوه به بازی در پست ۴ همچنین در صورت نیاز کشش بازی در پست ۵ را نیز دارد. مطئنما برای تیم جوان جیم بایلن حضور بازیکنی باتوانایی و تجربه موریس میتواند خیلی جذاب باشد و شکاف های زیادی را برای تیمش پر کند.

مبلغ قرارداد موریس در فصل ۲۰۱۸/۱۹، ۵.۳۷۵ میلیون دلار بوده است و باید دید سران بولز برای استخدام وی چه مبلغی را به وی پیشنهاد خواهند کرد.

4 پاسخ به “شیکاگو بولز بدنبال جذب مارکوس موریس”

 1. امیرعلی گفت:

  باهات موافقم شهاب👌🏻
  فلسفه بازی تیم برد استیونز بازی گروهی هست و هیچوقت ستاره محور تیمشو نمیچنیه.
  فقط به سال قبل برگردین که بوستون بدون اروینگ اومد فینال کنفرانس شرق. دلیلش هم یه چیز بود اینکه از جیسون تیتم گرفته تا ال هورفورد. تری روژیر و جیلن براون و خود موریس همه برای برد تلاش میکردند و هیچکس اضافه کاری و خود خواهی به خرج نمیداد ولی امسال اروینگ تموم هارمونی و بالانس تیم بوستون به کل نابود کرد.
  اگه کایری در خدمت تیم بود میلواکی اصلا در حدی نبود که بتونه انقدر راحت بوستون حذف کنه.
  منم اگه قراره کایری همین روندشو ادامه بده خیلی خوشحال میشم زودتر از تیم بره.

 2. shahab yazdani گفت:

  این تیم امسال بوستون که تو پلی آف خوب نبود دلیلش یه چیزه اونم خود خواهی مستر کایری بود واگرنه چطور پارسال بدون کایری بوستون اومد فینال کنفرانس شرق و حتی تا آستانه قهرمانی داشت پیش میرفت که لبران تونست بازی رو برای کلیولند در بیاره.
  بجای رفتن بازیکن جنگنده و متعصبی مثل مارکوس امیدوارم کایری هر چه زودتر از بوستون بره پیش لبران جونش تو لیکرز.

 3. حجت زاهدی گفت:

  یکی نیویورک نیکس از برق بکشه بیرون
  یه پورزینگس ترید کردن به دالاس. حالا تا یه تیم آل استاری نسازن بیخیال نمیشن.😅😅😅
  همه رو هم میخواند از دورنت و اروینگ و آنتونی دیویس تا موریس

 4. سینا گفت:

  موریس بازیکنی هست که بازیش اصلا به چشم نمیاد ولی فوق العاده تاثیرگذار هست.
  بوستون تنها در صورتی باید بزاره از تیم جدا بشه که آنتونی دیویس اضافه کنه و اگرنه حسابی ضرر کرده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر