منچستریونایتد ۱-۲ کریستال پالاس؛ عقاب‌های لندنی،تئاتر رویاها را به کابوس رویاها بدل کردند

2 شهریور 98
منچستریونایتد ۱-۲ کریستال پالاس؛ عقاب‌های لندنی،تئاتر رویاها را به کابوس رویاها بدل کردند
نویسنده:مازیار امینی

یونایتدی‌ها اولین باخت فصل را تجربه کردند

“ورزش جا”_ از هفته سوم لیگ برتر انگلستان (۲۰۱۹/۲۰)، منچستریونایتد و کریستال پالاس در ورزشگاه الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند.

منچستریونایتد در حالی به مصاف کریستال پالاس می‌رفت که در دو دیدار ابتدایی توانسته بود با پیروزی مقابل چلسی و مساوی با ولورهمپتون ۴ امتیاز را کسب کند در طرف مقابل نیز پالاس در دو هفته ابتدایی لیگ در مقابل اورتون به تساوی رضایت داد و در مقابل شفیلد یونایتد نیز باخت و تنها ۱ امتیاز را در این دو هفته کسب کرده بود. اما در این دیدار شاگردان روی هاجسون سرسخت بودن خود را به خوبی نشان دادند، دقیقه ۳۲ جردن آیو با گلزنی خود نتیجه بازی را ۱ بر ۰ به سود کریستال پالاس پیش انداخت و در نهایت نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۶۹ یونایتدی‌ها فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشتند اما ضربه پنالتی مارکوس رشفورد به تیرک دروازه برخورد کرد تا چیزی جز حسرت برای شیاطین سرخ باقی نماند در ادامه بازی در دقیقه ۸۹ دنیل جیمز با گل زیبای خود نتیجه بازی را ۱ بر ۱ مساوی کرد اما در دقیقه ۳+۹۰ پاتریک فن آنهولت گل دوم کریستال پالاس را به ثمر رساند تا شاگردان روی هاجسون در دیدار سخت خارج از خانه ۳ امتیاز مهم را کسب کنند.

خلاصه بازی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر