باشگاه ویزاردز قصد ترید کردن بردلی بیل را ندارد

20 شهریور 98
باشگاه ویزاردز قصد ترید کردن بردلی بیل را ندارد
نویسنده:موسی احمدفر

مدیر ویزاردز اعلام کرد: ما هیچ برنامه‌ای برای ترید بردلی نداریم، هر تیمی دوست دارد وی را در اختیار داشته باشد و ما هم خواستار این هستیم که وی را حفظ کنیم.

“ورزش جا”_ بدون هیچ شکی ترید بردلی بیل جزو یکی از تریدهای بزرگ و مهم NBA می باشد چرا که وی بسیار با کیفیت است و حضورش در هر تیمی میتواند آن تیم را قوی تر از قبل کند.

باشگاه واشنگتن ویزاردز نیز که به خوبی میداند که بردلی بیل مشتریان زیادی دارد به همین دلیل پیشنهاد تمدید قرارداد ۳ ساله به ارزش ۱۱۱ میلیون دلار را به بردلی پیشنهاد داده است اما بردلی هنوز این قرارداد را امضا نکرده است که همین مسئله باعث شده تا تیم‌های دیگر برای جذاب وی به تکاپو بیفتند البته این نکته را نیز نباید فراموش کرد که مدت قرارداد بردلی با واشنگتن هنوز به اتمام نرسیده است و وی تا دو سال دیگر در Capital One Arena ماندنی است.

مدیر باشگاه ویزاردز درباره بردلی بیل گفت:

روشی که من به این موضوع نگاه می‌کنم بسیار ساده است. اگر شما به دنبال ایجاد تیمی قوی هستید، بردلی همان بازیکنی است که دوست دارید از ابتدا آن را در اختیار داشته باشید. شما وقتی به سن، کیفیت و تاثیرگذاری او نگاه می‌کنید خیلی سریع متوجه می‌شوید که او یکی از بزرگان حال حاضر NBA است. به همین جهت هر تیمی بشدت علاقمند است تا وی را در ترکیب خود داشته باشد خود ما هم خواستار همین موضوع هستیم و میخواهیم برد سال‌های زیادی در واشنگتن بماند و همه پیشنهادها را رد خواهیم کرد تا وی را حفظ کنیم.

نظر خود بردلی بیل نسبت به تیم و تریدش چیست؟

بیل هرگز درخواست ترید نکرده است که ۲۵۰ میلیون دلار دلیل آن می‌باشد، بیل خواهان قرارداد سوپرمکس می‌باشد (۲۵۰ میلیون دلار برای بیش از ۵ سال) است، بردلی برای واجد شدن برای چنین قراردادی باید در تیم اول All NBA قرار بگیرد. همچنین باتوجه به مصدومیت سنگین جان وال در فصل آینده وی توپ را بیشتر در اختیار خواهد داشت و میتواند رکوردهای جدید و بهتری برای خود به ثبت برساند. پس بردلی اگر بتواند از این موقعیت به خوبی استفاده کند میتواند به قرارداد سوپرمکس که خواهانش است برسد. ضمن اینکه در دو فصل اخیر NBA بردلی بیل هر ۸۲ بازی کامل (Regular Season) را انجام داد.

آیا ویزاردز میخواهد یک قرارداد مالی سنگین را با بردلی امضا کند و او را تا مدت طولانی در اختیار داشته باشد؟

ویزاردز اگه قصد بازسازی (Rebuilding) را داشته باشد میتواند بردلی بیل را حفظ کند و چند بازیکن با کیفیت دیگر را به ترکیب خود اضافه کند یا هم میتواند بردلی را در ازای دریافت چند بازیکن باکیفیت ترید کند اما با توجه به سن مناسب بردلی بیل بعید است که سران ویزاردز به آسانی وی را از دست بدهند همچنین چالش اصلی مدیران این تیم قرارداد سوپرمکس بردلی است چرا که بیل در این فصل این هدف را نشانه گرفته است تا در پایان فصل در تیم اول All NBA قرار بگیرد و خود را واجد شرایط دریافت قرارداد سوپر مکس کند و باید دید زمانی که بردلی توانست این ماموریت را با موفقیت به اتمام رساند آیا سران ویزاردز با او قرارداد سوپرمکس امضا خواهند کرد یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر