دورنت: حضور در نتس چالش هیجان انگیزی خواهد بود

20 شهریور 98
دورنت: حضور در نتس چالش هیجان انگیزی خواهد بود
نویسنده:موسی احمدفر

فوق ستاره تازه وارد بروکلین بی‌تاب بازگشت از مصدومیت و بازی در کنار همی تیمی‌های جدیدش است

“ورزش جا”_ کوین دورنت در بازی پنجم فینال NBA (2019) مقابل تورنتو رپترز دچار پارگی تاندون آشیل پا شد و به همین دلیل با مصدومیت سنگینی روبرو شد که در فصل آینده NBA بازی‌های فصل عادی (Regular Season) را بطور حتمی از دست خواهد داد و شاید در پلی‌آف بتواند به میادین بازگردد.

پس از این ماجرا زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی KD از گلدن استیت وریرز به گوش می‌رسید و محتمل‌ترین مقصد وی را نیویورک نیکس قلمداد میکردن اما وی با قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۶۴ میلیون دلار به بروکلین نتس پیوست.

دورنت در مصاحبه اخیرش درباره بروکلین نتس گفته است:

من از حضور در این تیم هیجان زده هستم. با شروع شدن فصل و نبود من بدلیل مصدومیت شما خواهید دید که بسیاری از بازیکنان تیم برخی کارها را انجام می‌دهند و از سطح خود پیش‌تر خواهند رفت.

بازیکنان جوانی همچون کریس لورت، جو هریس و تورین پرینس. و حتی افراد بزرگ‌تر و باتجربه‌تر تیم همچون کایری، دی آندره جردن بهمراه گرت تمپل آماده رقم زدن فصلی فوق العاده هستند. من احساس می‌کنم همه‌ی این افراد بدنبال رفتن به سطح دیگری هستند و می‌خواهند به بالاترین سطح کیفیت خود برسند به ویژه که آنها می‌خواهند بدلیل مصدومیت من با تلاش بیشتر نبود من را جبران کنند. ما آماده موفقیت هستیم چرا که تیم مربیگری عالی، یک کادر مدیریتی قوی و هوادارانی عالی داریم تا هر لحظه از ما حمایت کنند. این یک شروع تازه برای همه ما خواهد بود.

مصدومیت دورنت ۱۰ تا ۱۱ ماه طول خواهد کشید و در صورت رسیدن بروکلین به پلی‌آف دورنت میتواند تیمش را همراهی کند اما مسئله مهمی که وجود دارد که آیا مدیران نتس روی او ریسک خواهند کرد و او را پس از مصدومیتی سنگینی که پشت سرگذاشته راهی مسابقات پرفشار پلی‌آف خواهند کرد؟ از طرفی خود دورنت نیز بسیار مصمم تا هر چه زودتر به میادین بازگردد و تیم جدیدش را برای رسیدن به موفقیت رهبری کند.

در هر صورت حتی اگر دورنت نه در فصل عادی به میدان برود و ن در پلی آف، برای فصل ۲۰۲۰/۲۱ آماده صدرصد خواهد بود. و نتس با داشتن ستارگانی همچون کایری اروینگ، دی آندره جردن، دینویدی، کریس لورت، جو هریس و گرت آلن به رهبری KD یکی از قدرت‌های جدید سالیان پیش روی NBA خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر