میلواکی از علاقه وریرز به آنته‌توکومپو نگرانی ندارد

30 شهریور 98
میلواکی از علاقه وریرز به آنته‌توکومپو نگرانی ندارد
نویسنده:جلال باقری

گوزن‌ها میدانند که هیولای یونانی با آنها خواهد ماند

“ورزش جا”_ قبلا شایعات منتشر شده بود مبنی بر اینکه یانیس آنته‌توکومپو وقتی در تابستان سال ۲۰۲۱ قراردادش با میلواکی باکس به پایان برسد به گلدن استیت وریرز خواهد پیوست.

این یک کودتای جدید برای جنگجویان می‌باشد چرا که آنها پس از رفتن کوین دورنت به بروکلین نتس بدنبال شکار سوپراستار جدیدی هستند که آنته‌توکومپو میتواند همان گزینه مورد علاقه آنها باشد.

اما تمام این شابعات سران میلواکی را نترسانده است چرا که آنها مطمئن هستند یانیس با آنها قرارداد بلند مدتی امضا خواهد کرد.

Seven Deveney یکی از ژورنالیستهای معتبر NBA درباره انتقال یانیس به وریرز گفته است که مسئولین باکس به هیچ عنوان حاضر نخواهند بود که MVP خود را از دست بدهند. وی ادامه داد:

نگه‌د‌اشتن یانیس، یک تمرکز صدرصدی برای آنهاست (میلواکی). البته گلدن استیت نیز هنوز علاقه خود را بصورت آشکار برای جذب یانیس اعلام نکرده است همچنین خود آنته‌توکومپو نیز بارها اعلام کرده است که میخواهد با پیراهن باکس بازنشسته شود و میخواهد در NBA تک باشگاهی بماند پس عملا پروسه جذب هیولای یونانی برای جنگجویان منتفی است.

سران میلواکی باکس در تدارک یک قرارداد سوپرمکس برای آنته‌توکومپو می‌باشند آنها میخواهند پس از پایان قراردادی وی در تابستان ۲۰۲۱، یک قرارداد ۵ ساله به ارزش ۲۴۷ میلیون دلار را تقدیم وی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر